Sbarro® - Turka Usta Karışık Pide | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Turka Usta Karışık Pide şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
50 cm Karışık Pide, Kaşar peyniri, dana sucuk, dana kıyma, dana kuşbaşı
Turka Usta Karışık Pide
150,00 TL
1

Ekstra Yumurta Seçimi

Ekstra Kaşar Peyniri Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sbarro® Turka Usta Karışık Pide; her diliminde taze, kaliteli ve enfes tatların uyumlu birlikteliğini sizlere sunmak üzere titizlikle hazırlanır. Günlük olarak açılan Sbarro® hamurunun üzerine kaşar, dana sucuk, dana kıyma ve dana kuşbaşı eklenir. Her diliminde benzersiz bir lezzet deneyimi yaşatan Turka Usta Karışık Pide, Tıkla Gelsin® ayrıcalıkları ile sizlerle…

Sbarro® Turka Usta Karışık Pide ile çoklu lezzet deneyimi sizi bekliyor. Bu benzersiz lezzetin keyfini ister tek başınıza çıkarmak ister sevdiklerinizle paylaşmak için online yemek sipariş platformu Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmeniz yeterli. Tıkla Gelsin®’in mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden siparişinizi verebilir, sepetinize diğer Sbarro® lezzetlerini ekleyebilir, siparişinizin adresinize getirilmesini ya da “Gel Al” opsiyonundan yararlanarak sıra beklemeden restorandan teslim almayı tercih edebilirsiniz.

Sbarro® Turka Usta Karışık Pide pek çok kişi için doyurucu ve lezzetli öğünlerin olmazsa olmazları arasındadır. Sbarro® Turka Usta Karışık Pide’nin kalorisi birçok farklı unsura göre değişiklik gösterebilir. Siparişinizi verirken ekstra yumurta ve ekstra kaşar eklenmesini istemeniz, kaç adet karışık pide tükettiğiniz, ayrıca karışık pidenizin yanında yan lezzetleri tercih edip etmediğiniz gibi unsurlar öğününüzün kalori miktarının değişmesine neden olabilir.

Sbarro® Turka Usta Karışık Pide siparişiniz dilimlenmiş hâlde ve bir kutu içerisinde paketlenmiş olarak size gönderilir. Çoğu kişi siparişini teslim aldığı an karşı karşıya kaldığı baş döndürücü kokuya ve görünüme dayanamayarak karışık pidesini kutunun içinden dilim dilim tüketmeyi tercih eder. Siz de Sbarro® imzalı bu enfes pideyi kutunun içinden dilim dilim alıp keyifle yiyebilirsiniz. Alternatif olarak servis tabağına aldığınız karışık pidenizi elle ya da çatal bıçak kullanarak tüketmeyi tercih edebilirsiniz. 

Sbarro® Turka Usta Karışık Pide 50 cm’lik doyurucu boyutu ve akılda kalan lezzetiyle öğünlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Sbarro® Turka Usta Karışık Pide’nin yanında en iyi eşlikçilerden biri soğuk içecektir. Ne kadar aç olduğunuza, damak zevkinize ve o gün neler tüketmek istediğinize göre diğer Sbarro® tatları arasından seçim yapabilir, karışık pidenizin yanında tereyağlı fırın patates ve karışık turşu tüketebilir, sufle ya da künefe ile ağzınızın tadını artırabilirsiniz. 

Sbarro® Turka Usta Karışık Pide fiyatı, sipariş verdiğiniz anda yaptığınız tercihlere göre değişiklik gösterebilir. Kaç adet karışık pide siparişi verdiğiniz, karışık pidenizde ekstra yumurta ve kaşar peyniri olmasını isteyip istemediğiniz ödemeniz gereken fiyatı etkileyen unsurlardır. Sbarro® Turka Usta Karışık Pide’nin yanında içecek, karışık turşu, künefe ve/veya diğer Sbarro® lezzetlerini siparişinize dâhil ederseniz ödemeniz gereken fiyat artacaktır.

Sbarro®’nun damaklarda iz bırakan ürünlerine ulaşmanın en hızlı ve kolay yolu, Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş vermektir. Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulamasını ziyaret ederek birbirinden lezzetli Sbarro® ürünlerini inceleyebilir, damak tadınıza uyanları seçebilir, seçtiğiniz ürünleri yaptığınız seçimlerle kişiselleştirebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünlerin fiyatlarını tek tek görebildiğiniz gibi siparişinizi sonlandırmadan önce, ödemeniz gereken toplam fiyatı da online yemek siparişi platformundan görüntüleyebilirsiniz.