Sbarro® - Turka Tavuklu Pide | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Turka Tavuklu Pide şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
50 cm Tavuklu Pide, Tavuk bonfile, domates, yeşil biber, kekik, tuz, soya sosu, karabiber, kimyon
Turka Tavuklu Pide
155,00 TL
1

Ekstra Yumurta Seçimi

Ekstra Kaşar Peyniri Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sbarro®’nun sınırları zorlayan lezzetlerinden Turka Tavuklu Pide, size taze ve kaliteli tavuk etinin, sebzelerin ve baharatların muhteşem birlikteliğini sunar. Günlük olarak hazırlanan Sbarro® hamurunun üzerine tavuk bonfile, yeşil biber, domates, soya sosu, tuz, karabiber ve kimyon eklenerek son hâline getirilen Turka Tavuklu Pide’nin hamurunun dışındaki çıtırlık, içindeki tavuk etinin yumuşaklığıyla mükemmel bir denge sağlar. 

Kendinizi mükemmel bir öğünle ödüllendirmek ya da aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli sohbetlerin tadını artırmak için her lokmasında bir lezzet patlaması yaşatan Sbarro® Turka Tavuklu Pide’yi tercih edebilirsiniz! Online yemek sipariş platformu Tıkla Gelsin®’in web sitesini ya da mobil uygulamasını ziyaret ederek hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilir ve siparişlerinizden Tıkla Para kazanabilirsiniz. Kazandığınız Tıkla Para’ları ise sonraki siparişlerinizde kullanarak Tıkla Gelsin®’in size özel avantajlı dünyasını keşfedebilirsiniz.

Sbarro® Turka Tavuklu Pide’nin kalorisini, damak tadınıza uygun şekilde yaptığınız seçimler belirler. Siparişinizi verirken pidenize ekstra yumurta ve kaşar eklenmesini isterseniz ya da birden fazla sayıda Sbarro® Turka Tavuklu Pide tüketirseniz, alacağınız kalori standart sunum tavuklu pidenin kalorisinden fazla olacaktır. Sbarro® Turka Tavuklu Pide’nizin yanında içecek, fırında tereyağlı patates, karışık turşu ve/veya diğer Sbarro® lezzetlerini tüketmeniz, öğününüzde alacağınız kalori miktarını belirleyen diğer unsurlardır. 

Sbarro® Turka Tavuklu Pide, özel Sbarro® hamurunun kaliteli ve leziz malzemelerle bir araya gelmesiyle hazırlanır, dilimlenerek servis edilir. Siparişiniz size ulaştığında dilimlenmiş pidenizi kutusundan çıkarmadan dilimleri tek tek alıp elle tüketebilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak kutusundan alıp bir servis tabağına koymak, elle ya da çatal bıçak yardımıyla tüketmek diğer bir seçenek olabilir.

Sbarro® Turka Tavuklu Pide 50 cm’lik dev boyuyla tek başına tüketilmeye uygun ve son derece leziz bir üründür. Yine de pideyi, damak tadına uygun farklı lezzetlerle birlikte tüketenlerin sayısı oldukça fazladır. Tavuklu pidenin yanında en çok tüketilen ise soğuk içeceklerdir. Ayrıca karışık turşu, fırında tereyağlı patates, wrap, roll-up ve diğer Sbarro® lezzetleri arasından damak tadınıza uygun seçimler yapmanız da mümkün. Sbarro® Turka Tavuklu Pide’nin yanında ne tüketileceğini belirleyen diğer bir unsur ise açlık seviyenizdir. Açlık durumunuza göre birden fazla sayıda tavuklu pide siparişi verebilir ya da farklı lezzetlerle çeşitlendirdiğiniz doyurucu ve unutulmaz bir öğünün tadını çıkarabilirsiniz.

Sbarro® Turka Tavuklu Pide fiyatı, siparişinizi verirken yaptığınız pek çok seçime bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Standart sunum bir adet Sbarro® Turka Tavuklu Pide sipariş ettiğinizde ödeyeceğiniz fiyat ile birden fazla adet sipariş etmeniz ve/veya pidenize ekstra yumurta ve kaşar peyniri ekletmeniz durumunda ödeyeceğiniz fiyat farklı olacaktır. Pidenizin yanında içecek, karışık turşu, roll-up gibi çeşitli yan ürünler sipariş ettiğiniz durumlarda ise ödeyeceğiniz fiyat; hangi yan ürünleri seçtiğinize, yan ürünlerin boyuna ve adedine göre değişiklik gösterecektir.

Her öğününüzü bir ziyafete çevirecek Sbarro®  lezzetlerine en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayan Tıkla Gelsin® online yemek platformu üzerinden sipariş vermek çok kolay! Tıkla Gelsin® web sitesini ya da mobil uygulamasını ziyaret ettikten sonra tek yapmanız gereken, o günkü öğününüzde hangi Sbarro® lezzetlerine yer vermek istediğinize karar vermek ve damak tadınıza uygun olacak şekilde seçtiğiniz ürünleri sepetinize eklemek. Afiyet olsun!