Sbarro® - Turka Sucuklu Kaşarlı Pide | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Turka Sucuklu Kaşarlı Pide şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
50 cm Sucuklu Kaşarlı Pide, Dana Sucuk, Kaşar Peyniri
Turka Sucuklu Kaşarlı Pide
195,00 TL
1

Ekstra Yumurta Seçimi

Ekstra Kaşar Peyniri Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sbarro® Turka Sucuklu Kaşarlı Pide’nin tek dilimiyle tadı damağınızda kalacak bir lezzete hazır mısınız? Günlük hazırlanan Sbarro® hamurunun üzerine dana sucuk ve kaşar peyniri eklenmesiyle adeta lezzetin yeni tanımı hâline gelen Sbarro® Turka Sucuklu Kaşarlı Pide, sizi farklı bir lezzet serüvenine davet ediyor. Özenle hazırlanan Sbarro® hamuruna yerleştirilen dana sucuk dilimleri, üzerine serpilen bolca kaşar peyniriyle tamamlanıyor ve ortaya doyuruculuğu lezizliği ile yarışan bir öğün çıkıyor. 

Siz de sıcak, taze ve nefis kokusuyla kalpleri kazanan Sbarro® Turka Sucuklu Kaşarlı Pide’den aldığınız ilk ısırıkta özel hamurun, dana sucuğun ve peynirin enfes tadını deneyimlemek isterseniz tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin® online yemek siparişi platformuna giriş yapmak! Tıkla Gelsin® üzerinden dilediğiniz sayıda sucuklu kaşarlı pide siparişi verebilir, pidenize ekstra yumurta ve kaşar peyniri ekletebilir, içecek ve diğer yan ürünlerle sofranızı donatabilirsiniz. 

Sbarro® Turka Sucuklu Kaşarlı Pide standart sunumunda alacağınız kaloriyle siparişinizi verirken ekstra yumurta ve/veya kaşar peyniri eklenmesini tercih etmeniz durumunda alacağınız kalori farklıdır. Bu nedenle, Sbarro® Turka Sucuklu Kaşarlı Pide tükettiğiniz bir öğünde kaç kalori alacağınızın, tamamen sizin tercihlerinize bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Birden fazla sucuklu kaşarlı pide tüketmeniz, pidenizin yanında diğer Sbarro® lezzetlerine yer vermeniz gibi unsurlar da öğününüzde alacağınız toplam kalori miktarını etkileyecektir.

Sbarro® Turka Sucuklu Kaşarlı Pide genellikle elle tüketilir. Siparişinizin ardından sizin için hazırlanan pideniz dilimlenir ve kutusunun içerisine yerleştirilerek size ulaştırılır. Siz de siparişinizi teslim aldıktan sonra dilimleri kutunun içinden tek tek alıp ya da servis tabağına koyarak çatal bıçak yardımıyla tüketebilirsiniz.

Sbarro® Turka Sucuklu Kaşarlı Pide eşsiz lezzetiyle kalpleri fethederken 50 cm’lik boyuyla doyurucu bir deneyim sunar. Sunduğu lezzetin diğer Sbarro® ürünleri ile desteklenmesi de mümkündür. Sucuklu kaşarlı pidenizin yanında ne tüketeceğiniz damak zevkinize ve açlık seviyenize göre değişebilir. Pek çok kişi için soğuk içecekler, sucuklu kaşarlı pidenin yanında olmazsa olmazdır. Karışık turşu da sucuklu kaşarlı pideyle birlikte sıklıkla tüketilen bir lezzettir. Bunların yanı sıra fırında tereyağlı patates, roll-up, wrap gibi damak tadınıza uygun diğer Sbarro® lezzetlerini öğününüze ekleyebilir, hatta muhteşem bir final için künefe ve sufle gibi Sbarro® tatlı seçeneklerine şans verebilirsiniz.

Sbarro® Turka Sucuklu Kaşarlı Pide fiyatı tıpkı kalorisi gibi sipariş verirken yaptığınız seçimlere göre değişir. Siparişinizi verirken kaç adet sucuklu kaşarlı pide seçtiğiniz ve pidenizde ekstra yumurta ve kaşar peyniri isteyip istemediğiniz, ödemeniz gereken fiyatı değiştirecektir. Sepetinize pidenizin dışında içecek, karışık turşu, wrap, roll-up ve/veya gibi diğer Sbarro® lezzetlerini eklemeniz de fiyatı yükseltir.

Yemek saatlerinin yıldızı olan Sbarro® Turka Sucuklu Kaşarlı siparişi vermek için online yemek sipariş platformu olan Tıkla Gelsin®’i ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz web sitesi dilerseniz mobil uygulama üzerinden sipariş verebilir, sepetinize eklediğiniz ürünlerin boy seçimlerine göre fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Siparişinizi tamamlamadan önce ödemeniz gereken toplam miktarı ve geçmiş siparişlerinizden kazandığınız Tıkla Para olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.