Sbarro® - Turka Sebzeli Pide | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Turka Sebzeli Pide şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Domates, çarliston biber, kapya biber, mantar, mısır, kaşar peynir
Turka Sebzeli Pide
135,00 TL
1

Ekstra Yumurta Seçimi

Ekstra Kaşar Peyniri Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sebze severlerin favorisi Sbarro® Turka Sebzeli Pide, tadına doyulmaz sebze lezzetiyle beğenileri üzerinde topluyor! Bol malzemesi, uyumlu lezzeti ve göz zevkinize hitap eden görünümüyle öğünlerin yıldızı olan Sbarro® Turka Sebzeli Pide, en kaliteli ve taze malzemelerle hazırlanıyor. Sbarro®’nun günlük hamurunun üzerine çarliston biber, kapya biber, domates ve mantar dilimleriyle mısır eklendikten sonra kaşar peyniri serpiliyor ve Sbarro® Turka Sebzeli Pide, her dilimi keyifli bir seçenek olarak sofralardaki yerini alıyor.

Hafifliği ve doyuruculuğu ile öne çıkan Sbarro® Turka Sebzeli Pide siparişinizi Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden verebilirsiniz. Yalnızca Sbarro® Turka Sebzeli Pide sipariş edebileceğiniz gibi siparişinizi birbirinden taze ve lezzetli Sbarro® ürünlerini ekleyerek de tamamlayabilirsiniz. Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi verirken sebzeli pidenize ekstra yumurta ve kaşar ekletebilir, damak tadınıza uygun yan ürünleri seçerek kendi özel menünüzü oluşturabilirsiniz. 

“Sbarro® Turka Sebzeli Pide kaç kalori?” sorusuna verilecek yanıt, ürünü sepete eklerken yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterir. Sebzeli pidenizi ekstra yumurta ve kaşarlı tüketip tüketmediğiniz başta olmak üzere pek çok faktör alacağınız kalorinin farklılaşmasına neden olacaktır. Kaç adet Sbarro® Turka Sebzeli Pide yediğiniz, sebzeli pidenizin yanında içecek ve diğer yan ürünlere yer verip vermediğiniz de öğününüzde alacağınız kalori miktarını doğrudan etkiler. 

Sbarro® Turka Sebzeli Pide’nin nasıl tüketileceği sizin kişisel tercihlerinize göre farklılaşabilir. Pek çok kişi, dilimlenmiş bir şekilde kutuya yerleştirilen ve kendisine ulaştırılan pidesini elle tüketmeyi tercih eder. Siz de siparişiniz ulaştığında pidenizin içinde bulunduğu kutuyu bir tabak olarak kullanabilir, dilimleri tek tek alıp elle tüketebilir ya da servis tabağına aldığınız sebzeli pidenizi afiyetle yiyebilirsiniz.

Sbarro® Turka Sebzeli Pide yanında ne tüketebileceğiniz damak zevkinize ve ne kadar aç olduğunuza göre değişiklik gösterebilir. Son derece uyumlu bir lezzete sahip olan Sbarro® Turka Sebzeli Pide’nizin yanında yalnızca içecek tüketebilir ve/veya karışık turşu, fırında tereyağlı patates, wrap ve roll-up gibi yan ürünler arasından seçim yaparak öğününüzü çeşitlendirebilirsiniz. Tokluğunuzu leziz tatlılarla noktalamak isterseniz Sbarro® tatlı çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Sbarro® Turka Sebzeli Pide fiyatı; pidenize ekstra yumurta ve kaşar peyniri ilave edilmesini isteyip istemediğinize göre değişiklik gösterebilir. Standart sunum yerine ek malzeme talep etmeniz, birden fazla sebzeli pide siparişi vermeniz ve öğününüzü diğer Sbarro® lezzetleriyle zenginleştirecek şekilde çeşitli yan ürünleri sepetinize eklemeniz durumunda ödemeniz gereken toplam miktar artacaktır. 

Sbarro® lezzetleriyle buluşmanızı sağlayan online yemek sipariş platformu Tıkla Gelsin®’in web sitesini ya da mobil uygulamasını ziyaret ederek birbirinden lezzetli Sbarro® ürünlerini keşfedebilirsiniz. Damak tadınıza uygun ürünleri sepetinize ekledikten sonra ürünlerin fiyatlarını yaptığınız seçimlere göre tek tek görüntüleyebilir, siparişinizi sonlandırmadan önce ödemeniz gereken toplam fiyatı kontrol edebilirsiniz. Tıkla Gelsin® üzerinden verdiğiniz siparişlerden Tıkla Para kazanabilir, yalnızca Tıkla Gelsin®’de bulabileceğiniz özel menülere indirimli fiyatlara ulaşma avantajından yararlanabilirsiniz. Kazandığınız Tıkla Para’ları sonraki siparişlerinizde kullanabilir, siparişlerinizi adresine isteyebileceğiniz gibi “Gel Al” opsiyonu sayesinde seçtiğiniz restorandan teslim alabilirsiniz.