Sbarro® - Turka Patatesli Pide | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Turka Patatesli Pide şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
50 cm Patatesli Pide, Kuru soğan, Yeşil Çarliston Biber, Maydanoz, Kaşar Peyniri ile hazırlanan patates püresi
Turka Patatesli Pide
125,00 TL
1

Ekstra Yumurta Seçimi

Ekstra Kaşar Peyniri Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Mutluluğun sınırlarını zorlayan Sbarro® Turka Patatesli Pide; günlük hazırlanan hamurunun üzerine eklenen kuru soğan, maydanoz, taptaze yeşil çarliston biber ve kaşar peyniriyle hazırlanan patates püresiyle her ısırıkta damaklarda unutulmaz bir tat bırakır. Patatesin muazzam dokusu, diğer taze lezzetlerle birleşerek benzersiz bir uyum yakalanmasını sağlar. 

Siz de lezzetin en özel hâlini her diliminde sunarak damaklarda unutulmaz bir iz bırakan Sbarro® Turka Patatesli Pide siparişi vermek için Tıkla Gelsin® web sitesine ya da mobil uygulamasına hemen giriş yapabilirsiniz. Siparişinizin yanına farklı Sbarro® lezzetlerini ekleyebilir, öğünlerinize keyif ve tat katarak sevdiklerinize paylaşacağınız enfes bir deneyim yaşayabilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerden Tıkla Para kazanabilir, kazandığınız Tıkla Para’ları daha sonraki siparişlerinizde kullanarak avantajlarınızı artırabilirsiniz.

Sbarro® Turka Patatesli Pide’nin kalorisini belirleyen sizin sipariş sırasındaki seçimlerinizdir. Patatesli pidenize ekstra yumurta ve kaşar eklenmesini tercih etmeniz durumunda Sbarro® Turka Patatesli Pide’nin kalorisi artacaktır. 50 cm’lik devasa boyuyla tek başına tüketmeye uygun, ancak diğer Sbarro® lezzetleriyle de son derece uyumlu olan patatesli pidenizin yanında içecek, karışık turşu, roll-up, kanat, wrap ve/veya tatlı söylemeniz öğününüzde alacağınız kalori miktarında, seçtiğiniz ürünlere ve boy seçimlerinize de bağlı olarak artışa neden olacaktır.

Sbarro® Turka Patatesli Pide ister elle ister çatal bıçakla, her koşulda keyifle tüketilir. Dilimlenmiş bir hâlde paketlenip size ulaştırılan patatesli pidenizi paketinin ya da servis tabağının içerisinden elinizle ya da çatal bıçak kullanarak tüketmeyi tercih edebilirsiniz. Diğer tüm pide çeşitleri gibi patatesli pidenin tüketim şekli tercihlere göre değişebilir. Herkesin damak zevki farklı olduğundan, her siparişinizde farklı sunum ve tüketim şekillerini deneyerek favori tarzınızı bulabilirsiniz.

Sbarro® Turka Patatesli Pide genellikle kendi başına son derece doyurucu bir lezzet sunar. Yine de farklı Sbarro® lezzetlerini söyleyerek öğününüzü zenginleştirebilirsiniz. İçecek ve karışık turşu, patatesli pidenin yanında sıklıkla tüketilir. Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli bir öğün planlıyorsanız patatesli pidenin yanında farklı pide çeşitlerine yer verebilirsiniz. Pizza, roll-up, wrap ve çeşitli sosları siparişinize ekleyerek farklı damak zevklerine hitap eden bir öğün hazırlayabilirsiniz. Herkesin damak zevki, sipariş verdiği andaki açlık seviyesi ve o günkü tercihleri farklılık gösterebildiğinden Sbarro® Turka Patatesli Pide’nin yanında ne tüketeceğinize siparişinizi verirken karar verebilir, her siparişinizde farklı Sbarro® ürünleri ile leziz yolculuklara çıkabilirsiniz.

Sbarro® Turka Patatesli Pide fiyatı; kaç adet patatesli pide siparişi verdiğiniz, pidenize ekstra yumurta ve ekstra kaşar peyniri ekletip ekletmediğiniz gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Standart sunum Sbarro® Turka Patatesli Pide siparişi verdiğinizde ödeyeceğiniz fiyat ile pidenize ekstra malzeme istemeniz, yanına içecek ve damak tadınıza uygun Sbarro® imzalı diğer yan ürünleri eklemeniz hâlinde ödeyeceğiniz fiyat aynı olmayacaktır. 

Yenilikçi ve güvenilir online yemek sipariş platformu Tıkla Gelsin®’in web sitesini ve mobil uygulamasını ziyaret ederek Sbarro® Turka Patatesli Pide ve diğer Sbarro® lezzetlerini sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi verirken patatesli pidenizin ve sepetinize eklediğiniz diğer yan ürünlerin her birinin fiyatını görüntüleyebilirsiniz.