Sbarro® - Turka Mantarlı Kaşarlı Pide | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Turka Mantarlı Kaşarlı Pide şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Mantar, Kaşar Peyniri
Turka Mantarlı Kaşarlı Pide
140,00 TL
1

Ekstra Yumurta Seçimi

Ekstra Kaşar Peyniri Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sadeliğin benzersiz lezizliğini ortaya koyan Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide, en beğenilen Sbarro® ürünlerinden biridir. Günlük olarak açılan Sbarro® hamurunun üzerine dilimlenmiş mantar ve bolca kaşar peyniri eklenerek hazırlanır, özel kutusunda sizlere ulaştırılır. Sadece lezzetiyle değil hafif kabaran pide hamurunun üzerine yerleştirilen ince dilimler hâlindeki taze mantar ve erimiş kaşar peynirin göz alıcı görüntüsüyle de kalpleri fetheder. Erimiş kaşar peynirinin akışkanlığı ve mantarın doğal aroması, özel Sbarro® hamuruyla birleşince her lokmada bir lezzet patlaması yaşanır.

Yemek siparişlerinizi online olarak verebileceğiniz Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide ve diğer Sbarro® lezzetlerini hızlı ve pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerden Tıkla Para kazanabilir, kazandığınız Tıkla Para’ları sonraki siparişlerinizde kullanarak Tıkla Gelsin®’e özel avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide’nin kalorisi damak zevkinize ve tercihlerinize göre değişebilir. Standart sunum Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide tükettiğiniz zaman alacağınız kaloriyle, mantarlı kaşarlı pidenize ekstra yumurta ve kaşar peyniri ekletmeniz durumunda alacağınız kalori aynı olmayacaktır. Ayrıca kaç adet Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide tükettiğiniz, öğününüze pidenin yanında içecek ve diğer yan ürünleri ekleyip eklemediğiniz alacağınız kalori üzerinde etkili olan unsurlardır. Seçtiğiniz içeceğin ve diğer yan ürünlerin boyları da öğününüzün kalorisinde değişikliklere neden olabilir. 

Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide sizin tercihinize ve tüketim alışkanlıklarınıza bağlı olarak elle ya da çatal bıçakla tüketilebilir. Dilimlenmiş bir şekilde paketlenen ve size ulaştırılan mantarlı kaşarlı pidenizi her ne şekilde tüketirseniz tüketin, emin olmanız gereken alacağınız lezzetin asla değişmeyeceğidir.

Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide taze, kaliteli malzemeleri ve benzersiz lezzetiyle keyifli öğünlerin yıldızı olmaya adaydır. Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide’nin yanında ne tüketileceği ise tamamen sizin tercihlerinize ve beğenilerinize kalmıştır. Mantarlı kaşarlı pidenizi yalnızca yanında içecek ve karışık turşuyla ya da tereyağlı fırın patates, sebzeli roll-up ve wrap gibi damak tadınıza uygun yan ürünlerle birlikte tüketmeyi tercih edebilirsiniz. Öğününüzü tam bir ziyafete çevirmek ve tatlı bir şekilde sonlandırmak için Sbarro®’nun sufle ve künefe gibi tatlı çeşitlerine de göz atmanızı öneririz.

Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide fiyatı, sipariş verirken yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterebilir. Mantarlı kaşarlı pidenize ekstra yumurta ve kaşar peyniri eklenmesini talep ederseniz ödemeniz gereken fiyat, standart sunum Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide fiyatından farklı olacaktır. Pidenizin yanına içecek, karışık turşu, tereyağlı fırın patates ve/veya diğer Sbarro® lezzetlerini eklemeniz hâlinde ödemeniz gereken fiyat seçtiğiniz ürünlere ve ürünlerin boy seçimlerine göre değişecektir. 

Tıkla Gelsin® web sitesinden ya da mobil uygulamasından siparişinizi verirken ister yalnızca Sbarro® Turka Mantarlı Kaşarlı Pide ister mantarlı kaşarlı pidenizin yanına damak tadınıza uygun diğer ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin boy ya da adet seçimlerini yaptıktan sonra ödemeniz gereken toplam tutarı görüntüleyebilir, daha sonra ise siparişinizi tamamlayabilirsiniz.