Sbarro® - Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
50 cm Kuşbaşılı Kaşarlı Pide, Dana Kuşbaşı Parçaları, Domates, Yeşil Biber, Maydanoz, Kaşar Peyniri, Tereyağı, Tuz, Karabiber, Kimyon, Kekik
Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide
215,00 TL
1

Ekstra Yumurta Seçimi

Ekstra Kaşar Peyniri Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sbarro®’nun yükselen yıldızlarından olan Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide, 50 cm boyuyla doyurucu ve lezzetli öğünlerin başrol oyuncusu olmayı fazlasıyla hak ediyor. Kaliteli ve taze dana kuşbaşı parçaları, domates, yeşil biber, maydanoz, kaşar peyniri, tereyağı, tuz, karabiber, kimyon, kekik ve günlük hazırlanan Sbarro® hamurundan oluşan Sbarro® Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide’yi, siparişiniz sırasında yaptığınız tercihlerle damak zevkinize göre kişiselleştirmeniz de mümkün.

Tadını kolay kolay unutamayacağınız Sbarro® Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide siparişini vermek artık çok kolay. Tıkla Gelsin® online yemek sipariş platformunu ister web sitesi ister mobil uygulama üzerinden ziyaret edebilir, siparişinizi birkaç basit adımla tamamlayabilirsiniz. 

Öğününüzde Sbarro® Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide’ye yer verdiğinizde ne kadar kalori alacağınız hangi miktarda kuşbaşılı kaşarlı pide yediğinize, pidenize ekstra yumurta ve/veya ekstra kaşar peyniri ekletip ekletmediğinize göre değişebilir. Ayrıca Sbarro® Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide’nizin yanında içecek tüketmeniz ve/veya farklı Sbarro® lezzetlerine yer vermeniz alacağınız toplam kaloriyi belirleyen unsurlar arasında sıralanabilir.

Sbarro® Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide 50 cm boyunda, son derece doyurucu bir lezzettir. Yatay olarak dilimlenmiş şekilde servis edilir ve sizlere ulaştırılır. Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide’niz size ulaştığında paketinin içerisindeki dilimlenmiş parçaları tek tek alıp tüketebilirsiniz. Dilerseniz dilimlenmiş parçaları tabağınıza alabilir, yanında içeceğiniz ve damak tadınıza uygun diğer Sbarro® lezzetleriyle unutulmaz bir öğünün tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

“Sbarro® Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide yanında ne tüketilir?” sorusuna vereceğiniz yanıt her siparişinizde, o anki tercihlerinize ve açlık durumunuza göre değişebilir. Sbarro® Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide tek başına lezzetli ve doyurucu bir seçimdir. Yanında farklı yan ürünlerin sipariş edilmesi de yaygın bir tercihtir. Siz de o günkü öğününüzde Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide’nin yanında hangi Sbarro® lezzetlerinin bulunmasını istediğinize ve ne kadar aç olduğunuza göre içecek başta olmak üzere pek çok farklı ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Sbarro®’nun hayran kitlesini her geçen gün genişleten lezzeti Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide’nin fiyatı, siparişiniz sırasında yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterebilir. Siparişiniz sırasında birden fazla Sbarro® Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide sipariş etmeniz, pidenize ekstra yumurta ve/veya kaşar eklenmesini istemeniz ödemeniz gereken fiyat üzerinde belirleyicidir. Aynı şekilde Sbarro® Turka Kuşbaşılı Kaşarlı Pide’nin yanında içecek ve/veya diğer Sbarro® lezzetlerini tüketmeyi tercih etmeniz durumunda da, ödemeniz gereken fiyat seçtiğiniz ürünlere ve ürünlerin hangi boy olduğuna göre değişiklik gösterecektir.

Sbarro® lezzetlerine en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayan Tıkla Gelsin® online yemek platformu aracılığı ile sipariş verirken, yaptığınız seçimlere göre ödemeniz gereken toplam tutarı görüntüleyebilirsiniz. Siparişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamanızın yanı sıra verdiğiniz siparişlerden Tıkla Para kazanabilir, kazandığınız Tıkla Para’ları sonraki siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Tıkla Gelsin®’e özel menüleri keşfedebilir ya da damak tadınıza uygun ürünleri bir araya getirerek her öğün kendinize özel oluşturduğunuz menülerin keyfini çıkarabilirsiniz.