Sbarro® - Sufle | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Sufle şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Sufle
70,00 TL
1

Pudra Şekeri

Sıkça Sorulan Sorular

Akışkan çikolatasıyla kalpleri fetheden sıcacık Sbarro® Sufle, lezzetin doruklarına ulaşmak isteyenlerin favorileri arasındaki yerini koruyor. Enfes çikolatası ve hafif dokusuyla akılları baştan alan Sbarro® Sufle ile tatlı krizlerinizi anında giderebilir, doyurucu bir öğünün kapanışını yapabilirsiniz. Her bir ısırıkta çikolatanın sıcak ve yumuşak kıvamıyla buluşmanızı sağlayacak Sbarro® Sufle, çikolata tutkunlarına büyük bir lezzet vadederek hayran kitlesini her geçen gün büyütmeye devam ediyor.

Siz de gün içinde gelen tatlı krizlerinizi gidermek ve kendinizi şımartacak leziz bir mola vermek için Tıkla Gelsin® online yemek sipariş platformu üzerinden Sbarro® Sufle siparişi oluşturabilirsiniz. Tıkla Gelsin® aracılığı ile birbirleriyle yarışan Sbarro® lezzetlerini keşfedebilir, sepetinize eklediğiniz ürünlerle keyifli bir öğün hazırlayabilir, son noktayı ise muhteşem Sbarro® Sufle ile koyabilirsiniz.

Lezzetiyle akılları baştan alan Sbarro® Sufle yaklaşık 400 kalori olmakla birlikte, belirleyici olan sizin seçimlerinizdir. Standart sunum Sbarro® Sufle’den alacağınız kalori ile suflenize pudra şekeri eklenmesini istediğinizde kalori artışı gerçekleşecektir. Ayrıca birden fazla sufle tüketmeniz durumunda da kalori miktarı değişiklik gösterecektir. Sbarro® Sufle’nin yer aldığı bir öğünde tükettiğiniz pizza, pide, roll up, wrap ve diğer Sbarro® lezzetleri öğünün toplam kalori miktarı üzerinde etkili olan unsurlardır.

Sbarro® Sufle içindeki çikolatanın yumuşak ve akışkan olması için genellikle sıcak ya da ılık olarak tüketilir. Tercihe göre soğuk tüketilmesi mümkün olsa da içindeki çikolata dolgusunun en lezzetli hâlinin tadına varabilmek için ılık ya da sıcak servis edilmesi önerilir. Yine kişisel beğenilere göre suflenin üzerine pudra şekeri eklenebilir. Siparişiniz size ulaştığında suflenizi her bir lokmanın keyfini çıkaracak şekilde kaşıkla tüketebilir, çikolatanın ve yumuşacık kıvamın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sbarro® Sufle pek çok kişi için tek başına mükemmel bir tatlı seçeneği olarak kabul edilmekle birlikte yanında tüketilebilecek çeşitli alternatifler vardır. Su ya da soğuk içecekler Sbarro® Sufle’nin yanında sıklıkla tüketilir. Bunun yanı sıra açlık seviyenize göre öncelikle pizza, pide, wrap, roll up gibi çeşitli Sbarro® lezzetlerinin yer aldığı bir öğünle kendinize ziyafet çekebilir, sufleyi son dokunuş için tercih edebilirsiniz.

Sbarro® Sufle fiyatı sipariş verdiğiniz sırada yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterebilir. Birden fazla sufle siparişi vermeniz ya da sepetinize farklı ürünleri eklemeniz durumunda ödemeniz gereken toplam fiyat değişecektir.

Tıkla Gelsin® online yemek sipariş platformu aracılığı ile Sbarro® lezzetleri ile buluşmak hem kolay hem de avantajlı. Yalnızca platforma özel menülerle buluşarak açlığınıza birbirinden özel lezzetlerle son verebilir, kaliteli ve taze malzemelerle hazırlanan tatlarla mutluluğu yakalayabilirsiniz. Günü güzelleştirecek sufleyi tek başına söyleyebileceğiniz gibi kendinize mükellef bir sofra hazırlamanız da mümkün. Tadı damaklarda kalan lezzetlere ulaşmak için siz de hemen Tıkla Gelsin® menülerine göz gezdirin!