Sbarro® - Küçük Boy Ton Balıklı Pizza | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Küçük Boy Ton Balıklı Pizza şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Pizza sos, mozzarella peyniri, ton balığı, domates, mısır
Küçük Boy Ton Balıklı Pizza
165,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

1. Sos Seçimi

2. Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Doyurucu olduğu kadar akılda ve damakta kalan bir lezzet arayışındaysanız Sbarro® Ton Balıklı Pizza ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilirsiniz. Bu pizzanın temellerini; Sbarro®’nun özel pizza hamuru ve sosu ile birlikte muhteşem bir uyum yakalayan ton balığı, marine edilmiş domates, mısır ve elbette mozzarella peyniri oluşturuyor. Küçük, orta ya da büyük boy seçim yapabileceğiniz Tıkla Gelsin®’de Sbarro®’nun unutulmaz lezzetleri sizleri bekliyor.

Mobil uygulama ya da web sitesi üzerinden hem bulunduğunuz adrese sipariş vermenizi sağlayan hem de “Gel Al” opsiyonunu sizlerle buluşturan Tıkla Gelsin®, özel kampanyaları ile avantajlarınızı artırıyor. Yalnızca platforma özel menü ve fırsatlardan yararlanarak gününüzü güzelleştirebilir, “keşke olsa” dediğiniz enfes tatlarla aranızdaki engelleri kaldırabilirsiniz.

Sbarro® Ton Balıklı Pizza kalorisi, sepetinizde yaptığınız boy seçimi doğrultusunda değişiklik gösterecektir. Diğer bir deyişle küçük, orta ve büyük boy pizza siparişlerinizde aldığınız kalori de değişecektir. Genel bir söylemde bulunmamız gerekirse Sbarro® Ton Balıklı Pizza’nın 100 gramında ortalama 220 kalori olduğu ifade edilebilir. Pizzanızın merkezde yer aldığı öğününüzün kalori miktarı yaptığınız diğer seçimlerden de etkilenecektir.

Tercih ettiğiniz içecek ve içeceği ne oranda tükettiğiniz, sos kullanıp kullanmadığınız ve hangi sosu tercih ettiğiniz, pizzanızın yanında yan ürün söyleyip söylemediğiniz ve hangi yan ürünleri, ne oranda yediğiniz gibi değişkenler toplam kalori miktarını belirleyecektir. 

Pizza tutkunlarının genel tercihi pizzanın her dilimini tadını çıkara çıkara yemek ve pizza dilimleri ile aralarına çatal bıçak sokmamaktır. Yine de pizzanızı dilediğiniz gibi tüketmek tamamen size bağlı! Pişen pizzanız kolay tüketilmeye uygun şekilde dilimlenir, özel kutusuna yerleştirilir. Kutusunu tabak olarak kullanmanız da pizzanızı servis tabağına almanız da mümkündür. Afiyet olsun!

Canınız o an ne çekiyorsa! Sbarro® Ton Balıklı Pizza birbiriyle uyumlu kaliteli malzemelerden hazırlanır. Tek başına tüketildiğinde hem doyurur hem de lezzet beklentisini karşılar. Ancak sipariş verdiğiniz esnada açlık düzeyiniz ve lezzet çeşitliliği isteğiniz yüksekse öğününüzü içeceklerle, soslarla, yan ürünlerle ve hatta tatlılarda destekleyebilirsiniz.

Mis kokulu tereyağlı patates, çıtır çıtır tavuk kanatları, tazecik sebzelerle hazırlanan roll-uplar, leziz içeriklerle hazırlanan wrapler Sbarro® kalitesiyle sizlere sunuluyor. İçecek alternatifleri de oldukça çeşitli: ayran, soğuk çay, şekerli ve/veya şekersiz asitli içecekler, su ve soda çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Son dokunuşu tatlıyla yapmak isterseniz sufle, dondurma ve künefe arasında zorlu bir tercihte bulunabilirsiniz.

Sbarro® Ton Balıklı Pizza fiyatı sepetinizi oluştururken yaptığınız boy seçimi başta olmak üzere pizzanıza ekstra malzeme ekletip ekletmediğiniz, sos siparişi verip vermediğiniz ve yan ürünlerle öğününüzü zenginleştirip zenginleştirmediğiniz doğrultusunda farklılaşacaktır. 

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi platformundan sepetinize eklediğiniz ürünlerin, ekstra malzemelerin ve yan lezzetlerin fiyatını görüntüleyebilirsiniz. Siparişlerinizde Tıkla Para kazanma fırsatını yakalayabilir, platforma özel kampanyalı menülerle fiyat performans dengenizi lehinize çevirebilirsiniz.