Sbarro® - Küçük Boy Supreme Pizza | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Küçük Boy Supreme Pizza şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Pizza sos, mozzarella peyniri, sosis, pepperoni, mantar, kekik, yeşilbiber, kırmızıbiber, beyaz soğan
Küçük Boy Supreme Pizza
150,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

1. Sos Seçimi

2. Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Açlığını keyifle sonlandırmak isteyenlerin tercihi Sbarro® Supreme Pizza, birbirinden taze ve kaliteli malzemelerin birlikteliğini vadediyor. Helal sertifikalı pepperoni ve sosisin başrolde olduğu pizza; mozzarella peyniri, mantar, kekik, beyaz soğan, yeşil ve kırmızı biber ile hazırlanıyor. Tüm kaliteli malzemeler Sbarro®’nun özel hamuru ve sosuyla bir araya geldiğinde ortaya muazzam bir lezzet şöleni çıkıyor.

İster bu ziyafeti kendinize saklayın isterseniz sevdiklerinizle lezzet dolu anlar paylaşın: Tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin®’in web sitesini ya da mobil uygulamasını ziyaret etmek, online yemek siparişi platformuna özel popüler teklifleri yakalayarak lezzetle aranızdaki engelleri bertaraf etmek. 

Taze ve kaliteli malzemelerden özenle hazırlanan Sbarro® Supreme Pizza kalorisi, sipariş edilen ürünün hangi boy seçildiği doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Diğer bir deyişle pizza büyüdükçe kalorisi de artacaktır. Ekstra malzeme eklenmediği takdirde pizzanın 100 gramında yaklaşık 220 kalori bulunur. Pizzanın sosla mı tüketileceği, sosla tüketilecekse hangi sosun tercih edildiği, tercih edilen sosların ne kadar kullanıldığı da alınan kalori miktarını değiştirecektir. 

Öğün başı kalori miktarı hesaplanırken yan ürünlerin de dikkate alınması gerekebilir. Hangi yan ürünün, ne oranda tüketildiği kalori toplamını doğrudan etkiler. Örneğin pizzanızın yanında tereyağlı patates, tavuk kanadı ya da roll-up sipariş ederseniz ve/veya pizzanızın yanına bir içecek söylerseniz öğününüzün kalorisi sadece pizza tüketilene oranla yüksek olacaktır.

Sbarro® Supreme Pizza pişirildikten sonra dilimlenir ve özel kutusuna yerleştirilir. Sipariş teslim edildikten sonra kutusundan yenebileceği gibi servis tabağına da koyulabilir. Pizza yerken birçok kişi elle yemeyi tercih etse de pizza, çatal ve bıçakla da tüketilebilir. O anki tercihiz, pizzanızı nasıl tüketeceğinizi belirleyecektir.

Sbarro® Supreme Pizza zengin içeriğe sahiptir ve tek başına da oldukça leziz bir deneyim sunar. Yine de lezzet çeşitliliğine “hayır” diyemeyenlerdenseniz ek tercihlerle kendinize bir ziyafet çekebilirsiniz. Yaygın olarak seçilen eşlikçilerden biri patatestir. Sbarro®’nun tereyağlı patatesi ve Supreme Pizza birbirinden ayrılmaması gereken muhteşem ikililere örnek olarak gösterilebilir. Enfes çıtırlıkta tavuk kanatları, wrapler, karışık turşu ve sebzeli roll-uplar da ideal seçimler arasında yer alır. 

Öğünlerinizi içeceklerle tamamlamanız da mümkün: Şekerli ve/veya şekersiz asitli içecekleri de ayranları da soda çeşitlerini de siparişinize ilave edebilirsiniz. Son dokunuşu hafif bir tatlıyla yapmak isterseniz dondurma çeşitleri arasından Tıkla Gelsin® ayrıcalıklarından yararlanarak kararınızı verebilirsiniz. 

Hem lezzetli hem de doyurucu bir yemek keyfi yaşamanızı sağlayan Sbarro® Supreme Pizza fiyatı siparişinizde yaptığınız boy seçimine, pizzanıza ekstra malzeme ekletip ekletmediğinize göre farklılaşabilir. Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi oluştururken hem ürünlerin hem de ürünlere ilave ettirdiğiniz ekstra malzemelerin tutarını görüntüleyebilirsiniz. 

En kaliteli ve taze malzemelerden hazırlanan dünyaca sevilen lezzetleri sizlerle buluşturan Tıkla Gelsin® ile online yemek siparişi vermek her zamankinden kolay ve avantajlı. Geçmiş siparişlerinizde kazandığınız Tıkla Para’lar bulunuyorsa, siparişinizin ödemesinde Tıkla Para’larınızı da kullanabilirsiniz.