Sbarro® - Küçük Boy Margarita Pizza | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Küçük Boy Margarita Pizza şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Pizza sos, mozzarella peyniri, kekik
Küçük Boy Margarita Pizza
145,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

1. Sos Seçimi

2. Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinin kalitesinden ve tazeliğinden taviz vermeyen Sbarro® her öğününüzü güzelleştirecek ve farklı damak zevklerine hitap edecek zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Birbiriyle uyumlu malzemeler bir araya geldiğinde ortaya nasıl bir lezzet şöleni çıkacağını gösteren Margarita Pizza en çok tercih edilen Sbarro® lezzetlerinden biridir. Sbarro® Margarita Pizza’dan aldığınız her bir ısırıkta hem pizza sosu, mozzarella peyniri ve kekiğin lezzetini tek tek fark edebilir hem de malzemelerin birlikteliğinin damağınızda bıraktığı benzersiz bütünlüğünü hissedebilirsiniz. 

Sbarro® Margarita Pizza siparişinizi online olarak verebileceğiniz Tıkla Gelsin® hem web sitesi hem mobil uygulama ile hizmet vermektedir. Tıkla Gelsin® platformundan sipariş verirken yalnızca Sbarro® Margarita Pizza’yı tercih edebilir ya da Sbarro® imzalı diğer lezzetlerden damak tadınıza uyanları sepetinize ekleyebilirsiniz. Siparişiniz size ulaştıktan sonra öğününüzün keyfini çıkarabilirsiniz.

Peynir lezzetinden vazgeçemeyenlerin favorilerinden biri olan Sbarro® Margarita Pizza’nın kaç kalori olduğu küçük, orta ya da büyük boy sipariş vermenize göre değişebilir. 100 gramında 227 kalori bulunan Sbarro® Margarita Pizza’yı tükettiğiniz bir öğünde kaç kalori alacağınız başta hangi boy pizza siparişi verdiğinize, pizzanızın tamamını tek başınıza tüketip tüketmediğinize ve pizzanızın yanında diğer hangi Sbarro® lezzetlerini tercih ettiğinize göre değişebilir. İçecek, tereyağlı patates ve/veya diğer Sbarro® ürünleriyle zenginleştirilmiş bir öğünde alacağınız kalori sadece Sbarro® Margarita Pizza tükettiğiniz bir öğünden farklı olacaktır.

Öğünlerinizi iple çekmenizi sağlayan Sbarro® lezzetlerinden biri olan Margarita Pizza sizin için hazırlandıktan sonra özenle dilimlenir ve özel kutusuna koyularak paketlenir. Paketinizi teslim aldıktan sonra dilimlerden birini alıp pizzanızı hemen tüketmeye başlayabilirsiniz. Alternatif olarak pizzanızın tamamını ya da istediğiniz sayıda dilimi bir tabağa alabilirsiniz. Yanında tüketmek istediğiniz diğer Sbarro® lezzetlerini bir araya getirdiğiniz bir tabakla hem gözünüze hem damağınıza hitap eden bir öğüne sahip olabilirsiniz.

Sbarro® Margarita Pizza pek çok kişi için harika bir öğünü tek başına garantiler. Sbarro® Margarita Pizza’nın yer aldığı her öğün başlı başına bir şölen olsa da bu öğünü hangi lezzetlerle süsleyeceğiniz tamamen sizin zevkinize ve ne kadar aç olduğunuza göre değişir. Açlık durumunuza göre Sbarro® Margarita Pizza’nın küçük, orta ya da büyük boyunu sipariş verebilirsiniz. Genellikle buz gibi bir içecekle tüketilmesi tercih edilen Margarita Pizza’nızın yanına tereyağlı fırın patates ve diğer yan ürünleri ekleyebilirsiniz. Damak tadınıza göre ketçap, mayonez ve/veya acı sosla pizzanızı daha da lezzetlendirebilirsiniz. 

Tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden Sbarro® ürünlerini incelemek ve o günkü öğününüzde hangilerinin olmasını istediğinize karar vermektir. Sbarro® Margarita Pizza ve ona en iyi eşlik edeceğini düşündüğünü diğer Sbarro® ürünlerini sepetinize ekledikten sonra siparişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sbarro® Margarita Pizza fiyatı küçük, orta ya da büyük boy seçim yapmanıza göre değişiklik gösterebilir. Siparişinizde Margarita Pizza’nın yanı sıra içecek, sos, çeşitli yan ürünler ve/veya tatlı gibi Sbarro® lezzetlerine de yer vermeniz hâlinde, ödemeniz gereken fiyat seçtiğiniz ürünlere bağlı olarak farklı olacaktır.