Sbarro® - Küçük Boy Mantarlı Pizza | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Küçük Boy Mantarlı Pizza şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Pizza sos, mozzarella peyniri, mantar, mısır, kekik
Küçük Boy Mantarlı Pizza
145,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

1. Sos Seçimi

2. Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Sbarro®’nun özel hamuru ve sosunun üzerindeki marine edilmiş mantarların, mozzarella ile birlikteliğine “hayır” diyemeyecek, mısır ve kekik ile tamamlanan bu pizzayı siz de çok seveceksiniz. Hafif, leziz ve keyifli öğünler için popüler tercihlerden olan Sbarro® Mantarlı Pizza her diliminde değişmeyen bir mutluluk yaşanmasını sağlıyor. Zevkinize göre kişiselleştirebileceğiniz ve ekstra malzemelerle destekleyebileceğiniz bu muhteşem lezzet, Tıkla Gelsin® ayrıcalıkları ile sizlere sunuluyor.

Online yemek siparişi deneyimini bir üst noktaya taşıyan, verdiğiniz siparişler doğrultusunda Tıkla Para kazanma fırsatı sunan Tıkla Gelsin® platformuna hem web sitesinden hem de mobil uygulamadan erişebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünleri dilerseniz kapınızda dilerseniz “Gel Al” opsiyonundan yararlanarak size en yakın restorandan sıcak sıcak teslim alabilirsiniz. 

Bu enfes öğünle buluşmanın sonrasında kaç kalori alacaksınız? Güzel bir haberimiz var: Her ne kadar sepetinizi oluştururken yaptığınız seçimler öğünde alacağınız kalori miktarını değiştirebilecek olsa da Sbarro® Mantarlı Pizza’nın 100 gramında yalnızca 209 kalori bulunuyor. Verdiğiniz siparişin küçük, orta ya da büyük boy pizza içermesi, pizzanıza sos ilave etmeniz, pizzanızı kişiselleştirmek için ekstra malzemelerle zenginleştirmeniz ve/veya yan lezzetleri de sepetinize eklemeniz alacağınız kaloride artışa neden olabiliyor. Bu noktada içecek tercihinizin de önemli bir değişken olduğunun unutulmaması gerekiyor. 

Sbarro® imzası taşıyan tüm pizzalar gibi Mantarlı Pizza da özel kutusuna yerleştirilmeden önce eşit parçalara dilimlenir. Böylece siparişiniz size ulaştığında çatal veya bıçak kullanmadan, pizzanızı yemeye başlayabilirsiniz. İstediğiniz takdirde pizzanızı servis tabağına alabilir, dilimlerden küçük parçalar ayırıp lezzeti çoğaltabilirsiniz. Pizzanızı tüketeceğiniz mekândaki imkânlar tüketim şeklinizi etkileyebilse de tercih tamamen size kalmış!

Sbarro® Mantarlı Pizza hafifliği ve dengeli lezzeti ile öne çıkıyor. Tek kelimeyle muazzam bir deneyim yaşatıyor; ancak lezzet beklentileri kişisel nitelik taşıdığından, sepete yan ürünler eklenebiliyor. Sbarro® Mantarlı Pizza ile birlikte en çok tüketilen yan ürünler arasında; efsaneleşen tavuk kanatları, her bir çeşidi denenmesi tavsiye edilen wrapler, tadına doyulmaz roll-uplar ve mis kokusuyla mutluluğu garantileyen tereyağlı fırın patates yer alıyor. 

Mantarlı Pizza soğuk içeceklerle de çok iyi gidiyor. Klasik tercihler yapanlar için ayran vazgeçilmez seçimlerden olmayı sürdürürken asitli içecekler ve soda çeşitleri her zaman olduğu gibi popülerliğini koruyor. Hafif bir öğünü tatlıyla sonlandırmak isterseniz künefe, sufle ve dondurma çeşitlerini Tıkla Gelsin®’de hemen keşfedebilirsiniz.

Sbarro® Mantarlı Pizza fiyatı yapılan tercihler doğrultusunda değişebilir. Örneğin küçük, orta ve büyük boy arasında fiyat farklılığı bulunur. Aynı zamanda pizzaya ekstra malzemeler ilave edilmesi hâlinde, ilave edilen malzemelere göre de fiyatta değişiklik meydana gelebilmektedir. 

Tıkla Gelsin® ile Sbarro® lezzetlerine ulaşmak hem çok kolay hem de çok avantajlı. Yalnızca Tıkla Gelsin®’e özel avantajlı menülerle karnınızı keyifle doyurabilirsiniz. Doyuruculuğu, kalitesi ve lezizliği ile vazgeçemeyeceğiniz Sbarro® menülerini keşfetmek için hemen Tıkla Gelsin®’i ziyaret edebilirsiniz.