Sbarro® - Küçük Boy Gennaro Pizza | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Küçük Boy Gennaro Pizza şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Pizza sos, mozzarella peyniri, dilim sucuk, kekik, mantar, mısır
Küçük Boy Gennaro Pizza
150,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

1. Sos Seçimi

2. Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Gurme tariflerle tanışmaya hazır mısınız? Her zaman kaliteli ve taze malzemelerin bir araya geldiği Sbarro® lezzetlerinden biri olan Gennaro Pizza’ya siz de bayılacaksınız. Sbarro®’ya özel pizza hamuru ile bütünleşen benzersiz sos üzerinde mozzarella peyniri, helal sertifikalı dilim sucuklar, mısır, kekik ve marine edilmiş mantar tek bir pizzada birleşiyor. Her diliminde aynı leziz katmanlarla buluşmanızı sağlayan Sbarro® Gennaro Pizza, Tıkla Gelsin® aracılığı ile dilediğiniz an kapınıza geliyor.

Yalnızca size özel ya da sevdiklerinizle yaşayacağınız keyifli anlar için tercih edebileceğiniz tüm lezzetleri Tıkla Gelsin®’de bulabilirsiniz. Online yemek siparişi verirken Tıkla Gelsin®’e özel menülere avantajlı fiyatlarla ulaşabilir, sonraki siparişlerinizde kullanabileceğiniz Tıkla Para’ları kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Ürünün 100 gramında yaklaşık 230 kalori bulunmaktadır. Sbarro® imzalı Gennaro Pizza kalorisi, yaptığınız boy seçimi doğrultusunda değişiklik gösterir ve küçük, orta ya da büyük boy seçimleriniz arasında kalori farklı oluşur. Pizzanın soslu mu sossuz mu tüketileceği, soslu tüketilecekse hangi sosun, ne miktarda kullanılacağı ve pizzaya ekstra malzeme ilave ettirilip ettirilmediği gibi değişkenler de kalori üzerinde farklılık yaratacaktır. Tüm bunlara ek olarak öğünlük kalori miktarı da standart değildir. İçecek seçimi ve yan ürünlerin sipariş edilip edilmediği o öğünde ne kadar kalori tüketileceğini etkileyecektir. 

Bu sorunun yanıtı tamamen size kalmıştır. Dünya genelindeki eğilim pizza dilimlerinin elle tüketilmesi yönünde olsa da dilerseniz siz pizzanızı servis tabağında, her bir lokmanın keyfini yavaş yavaş çıkarmak için çatal ve bıçak kullanarak tüketebilirsiniz. Siparişiniz hazırlanırken kutusuna dilimlenerek yerleştirildiğinden pizzanızı dilimlemek için zaman kaybetmeden, yemeye başlayabilirsiniz. Pizza kutusunu tabak olarak kullanarak ek bulaşık çıkmasını engellemeniz de mümkün!

Yine size özel yanıtlar verebileceğiniz bir soru ile karşınızdayız. Sbarro® Gennaro Pizza leziz olduğu kadar doyurucu bir seçenek olarak öne çıkar. Sipariş anındaki açlık düzeyiniz ve yemek yerken kaç kişi olacağınız doğrultusunda pizzanızın yanında farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Soğuk bir içecek pizzanızın olmazsa olmaz eşlikçilerindendir. Dilerseniz şekerli dilerseniz şekersiz ve asitli içecekleri önceliklendirebilirsiniz. Geleneksel seçimler yapıyorsanız pizza ve ayran uyumunu da es geçmemenizi öneririz. Yan lezzet bakımından da Sbarro® kalitesini deneyimleyebilirsiniz. Enfes tavuk kanatları, mis gibi tereyağlı fırın patates, karışık turşu ve sebzeli roll-uplar ideal seçimlerden olacaktır. Sosisli, ıspanaklı, tavuklu ve sucuklu wraplere de şans vermekten çok keyif alacaksınız.

Sbarro® Gennaro Pizza sipariş ettiğinizde, fiyat yaptığınız seçimler doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Sepetinize eklediğiniz ürün için gerçekleştirdiğiniz boy seçimi fiyatı etkileyen başlıca unsurdur. Sepet tutarınız hem pizzanızın boy seçimi hem de yan ürünler isteyip istemediğiniz doğrultusunda şekillenecektir. 

Online yemek siparişi deneyiminizi bir üst noktaya taşıyan Tıkla Gelsin® avantajlarınızı artıran teklifler sunuyor. Yalnızca platforma özel menülere avantajlı fiyatlarla ulaşmanız için tek yapmanız gereken web sitesini ya da mobil uygulamayı ziyaret etmek. Dilediğiniz lezzetle aranızdaki engelleri kaldıran Tıkla Gelsin® ile siz de açlığınızı ziyafetle sonlandırabilirsiniz.