Sbarro® - Küçük Boy Gamer Pizza | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Küçük Boy Gamer Pizza şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Pizza sos, mozzarella peyniri, dilim sucuk, mantar, dilim zeytin
Küçük Boy Gamer Pizza
155,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

1. Sos Seçimi

2. Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Klasik lezzetleri sevip kaliteden ödün vermeyenlerin kalbini fetheden Sbarro® Gamer Pizza açlığı gidermenin çok ötesinde bir deneyim sunuyor. Sbarro® kalitesini her lokmada hissettiren özel hamur ve muhteşem pizza sosu; mozzarella peyniri, siyah dilim zeytin, taze mantar ve dilimlenmiş dana etinden sucukla birleşiyor. Ortaya çıkan leziz pizza her yaştan kişinin vazgeçilmezi olmaya aday, üstelik şimdi Tıkla Gelsin® ayrıcalıkları ile kapınıza kadar geliyor. 

Dilerseniz size en yakın restorana henüz varmadan siparişiniz hazırlansın, dilerseniz bulunduğunuz adresin kapısı çalınsın… Tıkla Gelsin® online yemek sipariş platformundan dilediğiniz lezzetleri dilediğiniz şekilde sipariş edebilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerden Tıkla Para kazanabilir, geçmiş siparişlerinizde kazandığınız Tıkla Para’lar bulunuyorsa ödemelerinizde Tıkla Para’larınızı kullanabilirsiniz. Dahası da var: Yalnızca platforma özel avantajlı menülerle buluşma şansı da yakalayabilirsiniz.

Doyuruculuğu ve lezizliği ile en sevilen Sbarro® imzalı lezzetler arasında yer alan Gamer Pizza kalorisi, sipariş sırasında yapılan boy seçimi ve pizzaya cheddar, pizza sos, mantar, mozzarella, sosis, parmesan ve mısır gibi ek malzemeler ekletilip ekletilmediği doğrultusunda değişebilir. Ürünün 100 gramında 294,6 kalori bulunmakla birlikte tükettiğiniz miktar doğrultusunda aldığınız kalori de fazlalaşacaktır. Pizzanızın yanında içecek tüketmeniz durumunda tükettiğiniz içecek ve miktarı da kaloride değişime yol açacaktır. Elbette sos seçimlerini de unutmamak gerekir, pizzanıza ilave ettiğiniz soslar ve tükettiğiniz yan ürünler de öğünde aldığınız kaloriyi yükseltecektir. 

Siz nasıl isterseniz! Kolay ve pratik bir tüketim için pizzanız pişirildikten sonra hijyenik bir şekilde dilimlenir, özel kutusuna yerleştirilir. Size ulaştıktan sonra pizzanızı elle yiyebilir ya da servis tabağına alabilirsiniz. Bulunduğunuz yer ve pizzanızla ne hızla buluşmak istediğiniz doğrultusunda kendi yöntemlerinizi keşfedebilirsiniz.

100 gramında 10,26 gram protein bulunan, tarifinde diğer besin gruplarının dengeli bir şekilde bir araya getirildiği Sbarro® Gamer Pizza tek başına, soslarla ve yan ürünlerle tüketilmeye uygundur. Dolayısıyla bu soruya verilecek yanıt, size özeldir. Popüler tercihlerden bahsetmemiz gerekirse Sbarro® Gamer Pizza’nın bulunduğu sepetlerde içeceklerin de yer aldığını net olarak söyleyebiliriz.

Yan ürün sipariş edenlerin de sayısı azımsanamayacak denli fazla. Ağızda dağılan tereyağlı fırın patates popülerliğini eşsiz tavuk kanatları ile paylaşıyor. Kalabalık sofralara sebzeli roll-uplar çok yakışıyor. Sosisli, sucuklu, ıspanaklı ve tavuklu wrapler ise kendi hayran kitlelerine sahip. Sbarro® kalitesi ile sunulan tüm bu yan ürünlerle karışık turşu da muhteşem bir uyum yakalıyor.

Sbarro® Gamer Pizza fiyatı sipariş sırasında yapılan boy seçimi ve ekstra malzeme talebinin olup olmadığına göre değişebilir. Sepete eklenen yan ürünler, içecekler, tatlı çeşitleri ve soslar da toplam tutar üzerinde etkilidir. 

Tıkla Gelsin® sürpriz kampanyaları, yalnızca platforma özel menüleri ve siparişlerde Tıkla Para kazanma fırsatları ile öğünlerinizin keyfini artırmaktadır. Siz de açlığınızı bastırmak yerine lezzete doymak istiyorsanız hemen Tıkla Gelsin®’i ziyaret edebilir, kaliteli malzemelerden hazırlanan yiyecekleri güvenle tüketebilirsiniz.