Sbarro® - Küçük Boy Etli Karışık Pizza | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Küçük Boy Etli Karışık Pizza şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Pizza sos, mozzarella peyniri, dilim sucuk, mısır, dilim zeytin, dilim sosis, pepperoni
Küçük Boy Etli Karışık Pizza
175,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

1. Sos Seçimi

2. Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Farklı lezzetlerin bir araya geldiğinde yarattığı etkiyi deneyimlemek isteyenlerdensiniz Sbarro® Etli Karışık Pizza’ya mutlaka bir şans vermelisiniz. Sbarro®’ya özel pizza sosu, muhteşem hamurla birlikte tarifin merkezinde yer alıyor. Mozzarella, helal et sertifikasına sahip dana etinden üretilen sucuk, sosis ve pepperoni ile buluşuyor. Son dokunuş dilimlenmiş zeytin ve mısırla yapılıyor. Ortaya çıkan efsanevi lezzet, Tıkla Gelsin®’i akıllara bir kez daha getiriyor.

Açlığınızı dindirecek lezzetleri bir arada bulabileceğiniz Tıkla Gelsin®’de birbirinden özel menüler ve avantajlı teklifler sizleri bekliyor. Vereceğiniz siparişlere göre farklı oranlarda Tıkla Para kazanabileceğiniz ve hesabınızda birikmiş Tıkla Para’ları sonraki ödemelerinizde kullanabileceğiniz online yemek siparişi platformuna, hem web sitesi hem de mobil uygulama üzerinden erişebilirsiniz

Tek bir öğünde ihtiyaç duyulan tüm besin gruplarını barındıran Sbarro® Etli Karışık Pizza kalorisi, sipariş sırasında yapılan boy seçimi doğrultusunda farklılaşır. Üzerine ek malzeme ve/veya sos ekletilmeden 100 gramında 309,81 kalori bulunan Sbarro® imzalı pizza, yüksek doyuruculuğa sahiptir. Tereyağlı fırın patates, roll-up ve tavuk kanatları gibi yan ürünlerle, soslarla ve/veya içeceklerle tüketilmesi hâlinde öğünün kalori miktarı artış gösterecektir. 

Bol malzemesi ve bir o kadar bol lezzeti ile kalpleri fetheden Sbarro® Etli Karışık Pizza, pişirildikten sonra eşit dilimlere ayrılır ve size ulaştırılmak üzere özenle kutusuna yerleştirilir. Siparişinizi teslim aldığınızda, bulunduğunuz ortamdaki imkânlar doğrultusunda pizzanızı elle ya da servis tabağına alıp çatal bıçak kullanarak tüketebilirsiniz. 

“Sbarro® Etli Karışık Pizza yanında ne tüketilir?” sorusuna verilecek yanıtlar açlık düzeyinize ve kişisel tercihlerinize göre değişiklik gösterecektir. Yalnızca bol proteinli pizzadan oluşan öğününüz dahi yeterince doyurucu olacaktır. Yine de açlık kırmızı çizginizse ve tek öğünde farklı lezzet keşifleri yapmak istiyorsanız fırında pişen tereyağlı patatesi, karışık turşuyu ve çıtır çıtır tavuk kanatlarını da sepetinize ekleyebilirsiniz. Sbarro® Etli Karışık Pizza tutkunlarının vazgeçilmez eşlikçileri arasında içecek çeşitleri de bulunmaktadır. Ayran gibi geleneksel içeceklere ek olarak soğuk çay, şekerli ya da şekersiz asitli içecekler de oldukça revaçtadır. 

Sbarro® Etli Karışık Pizza fiyatı sepete eklenen ürünün küçük, orta ya da büyük boy olmasına ve/veya pizzaya ek malzeme eklenip eklenmediğine göre değişiklik gösterebilir. Sepet tutarı da benzer şekilde yapılan seçimler neticesinde farklılaşabilir. Sbarro® Etli Karışık Pizza’nın dışında yan lezzetlerin eklenmesi ile sepet tutarı yükselecektir. 

Neyse ki Tıkla Gelsin® var! Avantajlı bir online yemek siparişi deneyimi yaşamanızı sağlayan Tıkla Gelsin® üzerinden vereceğiniz siparişlerde, sonraki siparişlerinizde kullanabileceğiniz Tıkla Para kazanabilirsiniz. Özel menüleri avantajlı fiyatlarla sepetinize ekleyebilir, sevdiklerinizi mutlu edecek lezzetleri adresinize sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz “Gel Al” opsiyonunu tercih edebilir, siparişlerinizi size en yakın restorandan teslim alabilirsiniz.