Sbarro® - Küçük Boy Eko Sucuklu Pizza | Tıkla Gelsin

Sbarro® eşsiz lezzeti Küçük Boy Eko Sucuklu Pizza şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Pizza sos, mozzarella peyniri, dilim sucuk
Küçük Boy Eko Sucuklu Pizza
145,00 TL
1

1. Sos Seçimi

2. Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

7’den 70’e herkesin damak zevkine hitap etmeyi başaran lezzetler denilince akla ilk gelenlerden biri hiç şüphesiz pizzadır. Kalite, deneyim ve en taze malzemelerin birlikteliğinin bir sonucu olarak sizlerle buluşturulan Eko Sucuklu Pizza ise en sevilen Sbarro® ürünleri arasındadır. Yemek saatlerinizi günün en özel saatleri hâline çevirmek isterseniz, farklı damak tatlarına hitap edecek şekilde hazırlanan Sbarro® lezzetlerine göz atabilirsiniz.

Sbarro® Eko Sucuklu Pizza ve damak tadınıza uygun diğer lezzetleri Tıkla Gelsin® online yemek siparişi platformundan kolayca sipariş verebilirsiniz. Öğününüzü çeşitlendirmek için farklı pizza çeşitlerinin yanı sıra pide çeşitleri, sebzeli roll-up, wrap, tereyağlı fırın patates ve kanat gibi Sbarro® lezzetlerini sepetinize ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin lezzetini artırmak için çeşitli soslarla birlikte tüketmeyi tercih edebilir, dilerseniz sufle ya da künefenin tatlı dokunuşuyla öğününüzü taçlandırabilirsiniz. 

Lezzetiyle kalpleri fetheden “Sbarro® Eko Sucuklu Pizza kaç kalori?” sorusuna verilecek yanıtlar verilen siparişin küçük, orta ya da büyük boy olmasına göre değişebilir. Pizzanın 100 gramı yaklaşık 281 kaloridir. Karbonhidrat, protein ve yağ gibi besin gruplarını içeren Eko Sucuklu Pizza’nın yer aldığı bir öğünde kaç kalori alacağınız tercihlerinize göre artış gösterebilir. Pizzanızın yanına içecek, sos, tereyağlı fırın patates ya da diğer Sbarro® lezzetlerini dâhil etmeniz hâlinde alacağınız kalori farklı olacaktır. Alacağınız kalori miktarını etkileyen diğer bir unsur ise tükettiğiniz pizzanın miktarıdır. 

Eko Sucuklu Pizza özel Sbarro® hamurunun üzerine tadına doyulmaz Sbarro® pizza sosu, mozzarella peyniri ve sucuk eklenmesi sonucu bir lezzet şöleni olarak karşınıza çıkar. Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden sipariş verdiğinizde Eko Sucuklu Pizza dilimlenmiş şekilde size ulaştırılır. Pizzanızı dilerseniz içerisinde bulunduğu kutudan dilim dilim dilerseniz yanına diğer Sbarro® lezzetlerini ve soslarını da ekleyeceğiniz bir servis tabağına alarak tüketebilirsiniz. Pizzanızı tüketme tercihiniz her seferinde değişiklik gösterebilse de değişmeyecek tek şey alacağınız keyiftir.

Sbarro® Eko Sucuklu Pizza içerisinde yer alan taze ve kaliteli malzemeler sayesinde tadına doyulmaz bir lezzet sunar. Eko Sucuklu Pizza’nızın yanında ne tüketeceğinizi belirleyen ise sizin damak zevkiniz, öğününüzde neler tüketmek istediğiniz ve elbette ne kadar aç olduğunuzdur. Bazen yalnızca bir içecek ve tereyağlı fırın patates, bazen farklı malzemelerle hazırlanan pizza çeşitlerinden roll-uplara kadar uzanan zengin ürün çeşitliliği içinden damak tadınıza uygun olanları seçebilirsiniz. 

Sbarro® Eko Sucuklu Pizza fiyatı siparişinizi verdiğiniz sırada yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterebilir. Küçük boy, orta boy ve büyük boy pizza fiyatları farklı olduğu gibi öğününüze ekleyeceğiniz yan ürünler, içecek, sos, tatlı ve diğer Sbarro® lezzetleri ödemeniz gereken toplam rakamı belirleyecektir. 

Yemek siparişlerinizi online olarak verebileceğiniz Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden, o günkü öğününüzde yer almasını istediğiniz tüm Sbarro® lezzetlerini inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz ürünlerin boy seçimlerini yapabilir, pizzanızı kişiselleştirmek için ekstra malzemeler seçebilir, siparişinizi sonlandırmadan önce ödemeniz gereken toplam miktarı görüntüleyebilirsiniz. Üstelik Tıkla Gelsin® aracılığıyla verdiğiniz siparişlerden Tıkla Para kazanabilir, kazandığınız Tıkla Para’ları daha sonraki siparişlerinizde kullanma avantajını yaşayabilirsiniz.