Popeyes® - Tavukburger® | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti Tavukburger® şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Salata, mayonez ile
Tavukburger®
Tavukburger®
125,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

Peynir

Peynir
0

Sıkça Sorulan Sorular

Popeyes® Tavukburger®; enfes tavuk eti, salata ve mayonezin muhteşem birlikteliğine tanıklık etmenizi sağlayan bir sandviçtir. Taze ve lezzetli malzemeleriyle, doyurucu bir öğün için sıklıkla tercih edilen Popeyes® ürünleri arasında ilk sıralarda gelir. 

Siz de öğününüzü taze ve lezzetli tavuk etiyle taçlandırmak isterseniz Popeyes® Tavukburger®’i tercih edebilirsiniz. Öğününüzde dilerseniz yalnızca sandviçe yer verebilir dilerseniz yemek keyfinizi diğer yan ürünlerle çeşitlendirebilirsiniz. Tercihiniz hangisi olursa olsun tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin®’e giriş yapmak ve öğününüzün yıldızlarını seçmek! Daha sonra damak zevkinize ve o günkü tercihlerinize göre istediğiniz ürünlerin yer aldığı bir öğün oluşturabilir, siparişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi platformundan kolayca sipariş verebileceğiniz Popeyes® Tavukburger®’in standart sunumda kalorisi 453,26’dır. Popeyes® Tavukburger® tükettiğinizde alacağınız kaloriyi belirleyen ise temelde sizin tercihlerinizdir. Diğer tüm Popeyes® ürünleri gibi taze, kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanılarak hazırlanan sandviçinizin içerisine ek malzeme ya da sos isterseniz alacağınız kalori değişecektir. Öğününüzde sandviçinizi tek başına tüketmeniz ya da yanında içecek, coleslaw, patates kızartması gibi yan ürünlere yer vermeniz ve yan ürün seçimlerini büyük boy yapmanız durumunda yine alacağınız kalori miktarında değişiklik olacaktır. 

“Popeyes® Tavukburger®’in yanında ne tüketilir?” sorusunun yanıtı tamamen sizin damak zevkinize kalmış. Sandviçinizin yanında bazen yalnızca soğuk bir içecek bazen patates kızartması ve/veya diğer yan ürünler tercihiniz olabilir. Popeyes® Tavukburger®’inizi tek başına tüketmeniz de öğününüzü sufle gibi tatlı bir dokunuşla noktalamanız da mümkün. Özetle, sandviçinizin yanında ne tüketeceğiniz konusunda sizi yönlendiren tamamen damak zevkiniz ve sipariş vereceğiniz andaki açlık seviyeniz olacaktır.

Birbirinden lezzetli Popeyes® ürünlerini keşfetmek ya da çoktan favorileriniz arasında girmiş lezzetlerle öğünlerinizi zenginleştirmek için rotanızı Tıkla Gelsin®’e çevirebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz andaki tercihlerinize göre damak zevkinize en uygun, lezzetli ve taze ürünlerle sofranızı donatabilirsiniz. Siparişlerinizi adresinize isteyebileceğiniz gibi, size en yakın restorana giderek verdiğiniz siparişleri Tıkla Gelsin® farkıyla teslim alabilirsiniz.

Popeyes® Tavukburger® fiyatı siparişinizi verirken yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterebilir. Yalnızca standart sunum sandviç siparişi verdiğinizde ödemeniz gereken fiyat, sandviçinizin içerisine ek malzeme istemeniz durumunda artacaktır. Ayrıca sandviçinizin yanında öğününüze içecek, patates kızartması, coleslaw ve diğer Popeyes® lezzetlerini eklemeyi tercih ettiğinizde de fiyatta bir artış meydana gelecektir. Fiyatı etkileyen diğer bir unsur da içecek ve yan ürün siparişlerinizde hangi boy tercih ettiğinizdir.

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi platformu üzerinden sipariş verirken öğününüzde yer almasını istediğiniz Popeyes® lezzetlerini seçebilir, yan ürünlerin boy seçimlerini yapabilir, sandviçinize ek malzeme talep edebilir ve tercihlerinize bağlı olarak ödemeniz gereken toplam fiyatı görüntüleyebilirsiniz. Tıkla Gelsin® ile güvenli olduğu kadar avantajlı bir yemek siparişi deneyimi de yaşayabilirsiniz. Üstelik Tıkla Gelsin® aracılığı ile verdiğiniz siparişlerden Tıkla Para kazanabilir, lezzet keyfinizi avantajlarla katlayabilirsiniz.