Popeyes® - Smoky XL Sandviç | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti Smoky XL Sandviç şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
4,25’ Tereyağlı Sandviç Ekmeği , Dev Çıtır Fileto Eti, BBQ Sos, Füme Et, Çıtır Soğan, Dilim Cheddar Peyniri, Mayonez
Smoky XL Sandviç
Smoky XL Sandviç
180,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

Peynir

Peynir
1

Sıkça Sorulan Sorular

Lezzet tutkunlarının her öğünü iple çekme sebebi olan Popeyes® Smoky XL Sandviç’in tadına henüz bakmadıysanız çok şey kaçırdığınızı söyleyebiliriz! Eşsiz lezzetiyle hayran kitlesini her geçen gün daha da genişleten sandviçin 4.25” tereyağlı sandviç ekmeğinin arasında; dev çıtır fileto eti, füme et, BBQ sos, çıtır soğan, dilim cheddar peyniri ve mayonez bulunuyor. Her biri taze ve kaliteli malzemelerin birlikteliğinin ortaya çıkardığı muazzam lezzet, tek bir sandviç formunda sizlerle buluşturuluyor.  

Her bir lezzet katmanı keşfe değer olan Popeyes® Smoky XL Sandviç ile hemen buluşmak için tek yapmanız gereken, doğru adresi seçmek. Tıkla Gelsin® online yemek siparişi platformundan standart sunumlu tek bir sandviç sipariş edebilir, sandviçinizi ekstra malzemeyle zenginleştirebilir, tercihinizi tek sandviç yerine menüden yana kullanabilir ve farklı Popeyes® lezzetlerini öğününüze ekleyebilirsiniz. Siparişiniz size ulaştıktan sonra kişisel beğenileriniz doğrultusunda yaptığınız seçimlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hem tavuktan hem de kırmızı etten vazgeçemeyenlerin kalbini çalan Popeyes® Smoky XL Sandviç’in zengin malzeme çeşitliliğine sahip olması, kaç kalori olduğu sorusunu aklınıza getirmiş olabilir. Standart bir Popeyes® Smoky XL Sandviç tüketmeyi tercih ederseniz alacağınız kalori 760 dolaylarındadır. Bu kalori miktarı, sandviçinize ekstra malzeme ekletmeniz durumunda artacaktır.

Popeyes® Smoky XL Sandviç tükettiğiniz bir öğünde alacağınız kalori yalnızca sandviç seçiminize bağlı değildir. Sandviçinizin yanında içecek, patates kızartması, Coleslaw ya da diğer yan ürünleri tüketmeniz alacağınız kalori miktarı üzerinde belirleyicidir. Ayrıca seçimlerinizin büyük boy olması hâlinde alacağınız kalori miktarı artış gösterecektir.

 

Popeyes® lezzetlerinden vazgeçemeyen pek çok kişi için Popeyes® Smoky XL Sandviç doyurucu bir öğün için harika bir seçimdir. İçerisinde bulunan kaliteli, taze ve çok çeşitli malzemeler sayesinde her öğünü benzersiz kılmayı başaran sandviç genellikle buz gibi bir içecekle birlikte tüketilir. 

Ayrıca cage fries patates kızartması, coleslaw, damak tadınıza uygun soslar ile diğer ek lezzetler ve yan ürünler Popeyes® Smoky XL Sandviç’le birlikte tüketilmeye uygundur. Sandviçinizin yanında ne tüketeceğiniz, sipariş verdiğiniz andaki açlık seviyenize ve o an hangi Popeyes® lezzetini tercih ettiğinize göre değişecektir.

Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulamasını ziyaret ederek tüm Popeyes® lezzetlerini görüntüleyebilirsiniz. Siparişinize sofranızı zenginleştirecek ürünleri ekleyebilir, damak zevkinize uygun seçimlerle yemek saatlerini benzersiz bir ziyafetle sonlandırabilirsiniz. Günün en tatlı anını yaşamak için Popeyes® imzalı leziz tatlıları da Tıkla Gelsin®’de keşfedebilirsiniz.

Popeyes® Smoky XL Sandviç’in kalorisi gibi fiyatı da siparişinizi verirken yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterebilir. Sandviçinize ekstra peynir ve ek malzeme eklenmesi durumunda, tercih ettiğiniz ek ürünlere göre fiyat farklılığı olacaktır. Öğününüzü içecek ve/veya yan ürünlerle zenginleştirmek istediğinizde ya da tek bir sandviç değil menü sipariş ettiğinizde yine tercih ettiğiniz ürünlere ve ürünlerin hangi boy olduğuna göre ödemeniz gereken fiyat değişecektir. 

Tıkla Gelsin®’de sandviçinizin yanında olmasını istediğiniz ürünleri belirleyebilir, bu ürünlerin fiyatlarını görüntüleyebilir ve ödemeniz gereken toplam rakamı öğrenebilirsiniz. Daha sonra siparişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayarak damak tadınıza uygun lezzetlerle öğününüzün tadını çıkarabilirsiniz.