Popeyes® - Popchicken | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti Popchicken şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Popchicken filetosu, çörekotlu 4,25’’ ekmek, mayonez, domates ve salata
Popchicken
Popchicken
140,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

Peynir

Peynir
0

Sıkça Sorulan Sorular

Popeyes®’ın en çok tercih edilen lezzetlerden biri ile karşınızdayız: Popchicken. Popeyes® Popchicken’ın çörekotlu 4,25” ekmeğinin içinde, lezzetiyle baş döndüren Popchicken filetosu bulunuyor. Damaklarda iz bırakma konusunda haklı bir iddiası olan sandviç; mayonez, domates ve göbek salatanın katkısıyla lezzet sınırlarını zorlayan öğünlerin vazgeçilmezi hâline geliyor, lezzet keşifçilerinin sofrasındaki yerini alıyor.

Tadını kolay kolay unutamayacağınız bu sandviç ile günün her öğününü benzersiz kılmanız mümkün. Siz de lezzetli ve doyurucu bir öğün için Tıkla Gelsin®’i ziyaret edebilirsiniz. Tıkla Gelsin® online yemek siparişi platformundan tek bir sandviç siparişi vermeyi tercih edebileceğiniz gibi birbirinden lezzetli Popeyes® ürünlerini öğününüze dâhil ederek kendinize özel bir ziyafetin tadını çıkarabilirsiniz. 

Sizin için yemek yemek yalnızca karın doyurmaktan ibaret değilse doğru yerdesiniz! Farklı damak zevkine sahip kişileri benzersiz bir lezzette buluşturan Popeyes® Popchicken’ın standart sunumda kalorisi 698,79’dur. Sandviçinizin içine peynir, acılı barbekü sos, sarımsaklı parmesanlı mayonez ve turşu gibi ekstra malzemeler eklenmesini talep ederseniz öğününüzün kalori miktarı artış gösterecektir.

Sandviçinizin yanında soğuk bir içecek, cage fries patates kızartması ve coleslaw gibi leziz eşlikçiler tercih ederek öğününüzü zenginleştirirseniz alacağınız kalori seçtiğiniz ürünlere bağlı olarak standart sunum kalorisinden daha yüksek olacaktır. Sandviçinizin yanında seçtiğiniz ürünlerin büyük seçim olması da alacağınız kalori miktarını etkileyecektir.

"Popeyes® Popchicken yanında ne tüketilir?” sorusunun yanıtı her siparişinizde değişebilir. Popeyes® Popchicken tek başına lezzetli ve doyurucu bir seçim olmakla birlikte farklı yan lezzetlerle tüketilmek için de idealdir. Bu nedenle sandviçinin yanında cage fries patates kızartması, coleslaw, içecek ya da diğer Popeyes® lezzetlerini tüketmeyi tercih edenlerin sayısı bir hayli fazladır.

Öğününüzde tek başına Popeyes® Popchicken mı tüketeceğiniz yoksa diğer ürünlerle öğününüzü zenginleştirmeyi mi tercih edeceğiniz tamamen size kalmış. O gün ne yemek istediğinize ve ne kadar aç olduğunuza bağlı olarak her siparişinizde birbirinden farklı seçimler yapabilirsiniz. Sandviçinizin yanında ne tüketeceğinize henüz karar vermediyseniz, Tıkla Gelsin®’i ziyaret ederek doyurucu ve lezzetli bir öğünü garantilemeyi sağlayan ilk adımı atabilirsiniz. Damak zevkinize uygun ürünleri seçebilir, siparişiniz size ulaştığında tadına doyulmaz bir öğünün keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Sipariş vermeden önce “Popeyes® Popchicken fiyatı nedir?” sorusunun yanıtını merak ediyor olabilirsiniz. Popeyes® Popchicken fiyatı yapılan seçimler doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Sandviçinizin içerisine peynir gibi lezzet artırıcı ekstra malzeme eklenmesini tercih ederseniz, ödemeniz gereken fiyatta değişiklik olacaktır. Aynı şekilde sandviçinizin yanında içecek ya da diğer Popeyes® lezzetlerini tercih etmeniz durumunda, ödemeniz gereken fiyat seçtiğiniz ürünlere ve ürünlerin hangi boy olduğuna göre değişebilir.

Tıkla Gelsin® aracılığı ile online yemek siparişinizi verirken, yaptığınız seçimlere göre ödemeniz gereken toplam tutarı görüntüleyebilirsiniz. Siparişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamladıktan sonra öğününüzün tadını keyifle çıkarabilirsiniz.