Popeyes® - Nuggets Salata | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti Nuggets Salata şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Nuggets, domates, mısır, havuç, göbek salata, kaşar peyniri
Nuggets Salata
Nuggets Salata
Zeytinyağlı Limon Sos
165,00 TL
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Popeyes® Nuggets Salata; içerisinde hepsi birbirinden taze ve lezzetli nuggets, mısır, göbek salata, domates, havuç ve kaşar peyniri ile sizlere sunulur. Damak tadınıza göre Popeyes® Nuggets Salata’nıza zeytinyağı-limon sos ekleyebilir ya da salatanızı sos eklemeden tüketmeyi tercih edebilirsiniz.

Canınız hem lezzetli hem hafif hem de doyurucu bir salata çektiyse siz de Tıkla Gelsin®’e giriş yaparak Popeyes®’ın popüler lezzeti Nuggets Salata için hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Tıkla Gelsin®’i tercih ederek sizlere özel sunulan kampanyalardan faydalanabilir, verdiğiniz siparişlerde Tıkla Para kazanabilir, daha sonraki siparişlerinizi varsa biriken Tıkla Para’larınızı kullanarak ödeyebilirsiniz.

Standart sunumuyla servis edilen bir Popeyes® Nuggets Salata 504,21 kaloridir. Salatanızın içerisine ek sos ilave edilmesini talep ederseniz alacağınız kalori miktarı değişiklik gösterecektir.

Popeyes® Nuggets Salata tek başına tüketilmeye uygundur. Yanına içecek, patates kızartması, coleslaw ya da diğer Popeyes® lezzetlerinden birini ekleyerek öğününüzü zenginleştirmeyi seçerseniz alacağınız kalori miktarında sipariş ettiğiniz ürünlere bağlı olarak farklılık oluşacaktır.

Popeyes® Nuggets Salata zengin malzeme çeşitliliği ve benzersiz lezzeti sayesinde tek başına tüketilmeye uygun olsa da sepetinize içecek başta olmak üzere çeşitli yan ürünleri ekleyerek öğünlerinizin keyfini artırabilirsiniz. Salatanızın lezzetini bir üst noktaya taşımak ve içindeki nugget parçalarıyla eşsiz bir uyum yakalamak için içecek ve patates kızartması harika seçimlerdir. Damak tadınıza göre salatanızın yanında farklı boylarda içecek, patates püresi ya da cage fries tercih ederek öğününüzü tamamlayabileceğiniz gibi salatanızla birlikte coleslaw tüketmeyi de seçebilirsiniz.

Popeyes® Nuggets Salata fiyatı diğer tüm Popeyes® ürünlerinde olduğu gibi sizin yaptığınız seçimlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Standart sunum Popeyes® Nuggets Salata sipariş verdiğinizde ödeyeceğiniz fiyat ile salatanızın yanına yan lezzetler eklediğinizde ödeyeceğiniz aynı olmayacaktır. Diğer bir deyişle siparişinizi verirken salatanızın yanına içecek, patates kızartması, coleslaw ya da diğer pek çok Popeyes® lezzetinden damak tadınıza uygun olanları eklemeniz hâlinde, ödemeniz gereken toplam fiyat yine seçtiğiniz ürünlere bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Tıkla Gelsin® aracılığı ile sipariş verirken salatanız ve seçtiğiniz diğer ürünler için ödemeniz gereken toplam tutarı görüntüleyebilirsiniz. Tıkla Gelsin®’in güvenli ödeme yöntemleri ile ödemenizi yapabilir, keyfinizi artıracak lezzetler için geri sayıma başlayabilirsiniz.