Popeyes® - Gravy Sos (Orta Boy) | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti Gravy Sos (Orta Boy) şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Gravy Sos (Orta Boy)
Gravy Sos (Orta)
35,00 TL
1

Sıkça Sorulan Sorular

Popeyes® Gravy Sos kızarmış tavuk başta olmak üzere Popeyes® imzalı birçok ürününün lezzetini artırmak için tercih edilebilecek enfes soslardan biridir. Benzersiz lezzetiyle her öğünü başlı başına bir ziyafet hâline getirmesi ile ünlenen Popeyes® Gravy Sos, içerisinde yer alan malzemelerin benzersiz uyumu sayesinde sizin de favori lezzetlerinizden olmaya aday.

Siz de öğünlerinizi Popeyes® Gravy Sos’un lezzetiyle taçlandırmak için Tıkla Gelsin® platformundan verdiğiniz siparişlerinize dilediğiniz sayıda sos ekleyebilirsiniz. Öğününüze dâhil ettiğiniz ürünlerin lezzetini Popeyes® Gravy Sos sayesinde katlayabilir, siparişlerinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Popeyes® Gravy Sos 47,87 kaloridir. Ancak alacağınız kalori miktarı birden fazla sos tüketmeniz hâlinde değişiklik gösterir. Benzer şekilde öğünlük kalori miktarınız da sosunuzu hangi ürünlerle tüketmeyi tercih ettiğinize göre değişecektir. Sepetinizde içecek ve diğer Popeyes® ürünlerine yer verirseniz seçtiğiniz ürünlerin hangi boy ya da kaç adet olduğuna bağlı olarak da öğününüzün kalori miktarı yükselecektir. 

Popeyes® Gravy Sos denilince çoğu kişinin aklına çıtır çıtır kızarmış leziz tavuk eti gelir. Çıtır tavuk için harika bir tamamlayıcı sos olması nedeniyle Popeyes®’ın zengin ürün çeşitliliğinde bulunan sandviçlerle ve tek tavuk ürünleriyle birlikte tüketilebilir. Damak zevkine bağlı olarak Popeyes® Gravy Sos patates kızartmasıyla birlikte de oldukça iyi gider. Pek çok farklı ürün için lezzet artıran bir eşlikçi olan sosunuzun yanında hangi ürünleri tercih edeceğiniz; tamamen sizin damak zevkinize, o günkü öğününüzde neleri tüketmek istediğinize ve açlık seviyenize kalmış diyebiliriz!

Popeyes® Gravy Sos tek bir adet üzerinden fiyatlandırıldığı için kaç adet sos sipariş verdiğinize ve siparişinizde farklı ürünler olup olmadığına göre sepet tutarınız değişiklik gösterebilir. Siparişiniz sırasında Popeyes® Gravy Sos’un yanına içecek, sandviç, menü, salata, patates kızartması ve diğer pek çok farklı ürünü ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz ürüne ve bu ürünlere yönelik boy tercihinize göre ödemeniz gereken toplam fiyat değişecektir.

Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden sipariş verirken siparişlerinize Popeyes® Gravy Sos ekleyebilir, bu leziz tamamlayıcıyla unutulmaz bir öğünün keyfini çıkarabilirsiniz. Kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu edecek birbirinden enfes Popeyes® ürünleriyle gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Tıkla Gelsin® üzerinden verdiğiniz siparişlerinizden Tıkla Para kazanabilir, kazandığınız Tıkla Para’ları sonraki siparişlerinizde ödeme yapmak için kullanabilir, leziz olduğu kadar avantajlı bir deneyim de yaşayabilirsiniz.