Popeyes® - Coleslaw (Orta Boy) | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti Coleslaw (Orta Boy) şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Coleslaw (Orta Boy)
Cole Slaw
35,00 TL
1

Sıkça Sorulan Sorular

Birbirinden taze ve lezzetli malzemelerin bir araya getirilmesiyle hazırlanan Popeyes® Coleslaw, tavuk ürünlerinin en beğenilen eşlikçileri arasında yer alır. Malzemelerinin benzersiz uyumuyla farklı damak tatlarına hitap eder ve pek çok farklı Popeyes® lezzetini en iyi şekilde tamamlar. Bu lezzetin tadını çıkarmak için tek yapmanız gereken Popeyes® Coleslaw salatanızı hangi ürünlerle birlikte tüketmek istediğinize karar vermek ve Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmektir. 

İster tek sandviç ya da tavuk ürünü ister menü tercih ediyor olun, siparişinize Popeyes® Coleslaw ekleyerek lezzeti katlayabilir ve öğününüzü zenginleştirebilirsiniz. Her öğününüzü keyifli ve benzersiz kılmak için rotanızı Tıkla Gelsin® web sitesine ya da mobil uygulamasına çevirebilir, damak tadınıza uygun Popeyes® lezzetlerini seçip siparişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Popeyes® Coleslaw farklı boy seçenekleriyle beğenilerinize sunulan bir lezzettir. Orta boy Popeyes® Coleslaw yaklaşık 200 kalorilik besin değerine sahiptir. Popeyes® Coleslaw tükettiğinizde alacağınız kalori; hangi boy seçim yaptığınıza, yanında içecek, sandviç ya da farklı bir Popeyes® lezzeti tüketip tüketmediğinize göre değişiklik gösterecektir.

Popeyes® Coleslaw ferah bir atıştırmalık ve tek başına keyifle tüketilebilen lezzetlerden biri olsa da birlikte tüketildiği Popeyes® ürünlerinin tadını doyulamaz hâle getirme konusunda son derece iddialıdır. Pek çok kişi için Popeyes® Coleslaw, patates kızartmasıyla birlikte harika bir uyum yaratır ve bu özelliği sayesinde öğünlerin aranan lezzetleri arasında yer bulur. Popeyes® Coleslaw salatanızı siz de sandviçinizle, tek tavuk ürünleriyle, menülerle ve diğer yan ürünlerle birlikte keyifle tüketebilirsiniz.

Popeyes® Coleslaw, yanında o günkü tercihinize göre seçtiğiniz Popeyes® lezzetleriyle birlikte yemek vaktinizi ziyafete çevirebilir. Tıkla Gelsin® üzerinden dilediğiniz ürünleri seçebilir, doyurucu ve lezzetli bir öğünle buluşabilirsiniz. Size özel kampanyalardan yararlanarak lezzetli deneyiminizi avantajlı hâle getirebilirsiniz.

Popeyes® Coleslaw fiyatı sepetinizde yer verdiğiniz diğer ürünlere bağlı olarak değişebilir. Popeyes® Coleslaw salatanızın yanında içecek, sandviç, patates kızartması ve diğer ürünleri tercih etmeniz hâlinde fiyatta bir değişiklik meydana gelecektir.

Öğününüzü Popeyes® Coleslaw salatasının damaklarda iz bırakan lezzeti öncülüğünde bir ziyafete çevirmek isterseniz, siparişinizi Tıkla Gelsin® ayrıcalıklarından yararlanarak hemen verebilirsiniz. Sepetinize dâhil ettiğiniz ürünler özelinde fiyat görüntüleyebilir, siparişinizi tamamlamadan önce ödemeniz gereken toplam tutarı kontrol edebilirsiniz. Siparişinizi adresinize söyleyebilir ya da size en yakın Popeyes® şubesinden teslim almak üzere talep iletebilirsiniz. Tıkla Gelsin® avantajları ile buluşmak için size en uygun opsiyonları değerlendirebilirsiniz.