Popeyes® - Chipotle Sos | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti Chipotle Sos şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
6,00 TL
Chipotle Sos
Chipotle Sos
6,00 TL
1

Sıkça Sorulan Sorular

Popeyes® Chipotle Sos çıtır çıtır kızarmış tavuklar başta olmak üzere pek çok yan ürünün lezzetini üst noktaya taşıyan bir sos türüdür. Farklı damak zevklerine hitap edecek taze ve kaliteli malzemelerden üretilir. Chipotle sosa batırılmış ürününüzden bir ısırık aldıktan sonra damağınızda kalan etkileyici tadı, siz de çok seveceksiniz! 

Öğünlerinizde farklı lezzet deneyimleri yaşamak isterseniz Tıkla Gelsin®, sizin için de en doğru adres! İster tekli tavuk ürünleri ister menü ya da kova tercih etmiş olun, siparişinizin lezzetini Popeyes® Chipotle Sos ile bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Beklentilerinizi eksiksiz karşılamak için tek yapmanız gereken siparişinize dilediğiniz sayıda chipotle sos eklemek ve benzersiz bir lezzet şölenine adım atmak.

Popeyes® Chipotle Sos 19 g ağırlığındaki ambalajlarda sunulur ve 1 adedi 129,77 kaloridir. Chipotle Sos tüketerek kaç kalori alacağınız, öğününüzde tükettiğiniz sos adedine göre artacaktır. Ayrıca sosun yanında hangi ürünleri tükettiğinize göre de kalori miktarı değişiklik gösterir. Tekli tavuk ürünleri ile Popeyes® Chipotle Sos tükettiğinizde aldığınız kaloriyle, sandviç tükettiğinizde aldığınız kalori aynı olmayacaktır. Özetle sosun yanında hangi ürünleri tükettiğiniz ve bu ürünlerin hangi boy olduğu öğününüzde alacağınız kalori miktarını belirleyecektir.

Popeyes® Chipotle Sos kızarmış tavuk ürünlerinin olmazsa olmazıdır. Elbette bunun yanı sıra damak zevkinize bağlı olarak pek çok farklı yan ürünle birlikte tüketilmeye de uygundur. Popeyes®’ın her biri taze ve lezzetli menüleri, kovaları, tek tavuk ürünleri, sandviçleri ile patates kızartması ve soğan halkası gibi yan ürünleri chipotle sos ile tüketilebilir. Burada belirleyici olan sizin damak zevkiniz ve öğününüzde hangi sos çeşitlerine yer vermek istediğinizdir.

Tıkla Gelsin®’i ziyaret ederek kendiniz ve sevdikleriniz için en lezzetli öğünleri oluşturabilirsiniz. Öğününüzde yer almasını istediğiniz ürünleri ve sosları sepetinize ekledikten siparişinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Popeyes® Chipotle Sos fiyatı kaç adet sos siparişi verdiğinize göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca siparişinizde içecek, patates kızartması, coleslaw, sandviç, salata, menü ve/veya kova ürünlerinin bulunması ödemeniz gereken fiyatı artıracaktır. Fiyatı etkileyen diğer bir unsur ise öğününüzdeki ürünlere ilişkin boy seçiminizdir.

Kendinize ve sevdiklerinize tadına doyulmayacak, unutulmaz bir lezzet şöleni hazırlamanın yolu Tıkla Gelsin®’den geçer. Tıkla Gelsin®’in online yemek siparişi platformuna giriş yaptıktan sonra Popeyes®’ın her damak zevkine hitap eden ürün çeşitliliği içerisinden dilediğinizi seçebilir, alışveriş sepetinize ekleyebilir ve ödemeniz gereken toplam fiyatı görüntüleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizden Tıkla Para kazanabilir, kazandığınız Tıkla Para’ları sonraki siparişlerinizin ödemesinde kullanabilirsiniz.