Popeyes® - Cage Fries Patates Kızartması (Küçük Boy) | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti Cage Fries Patates Kızartması (Küçük Boy) şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Cage Fries Patates Kızartması (Küçük Boy)
Cage Fries Patates Kızartması (Küçük)
Sos
35,00 TL
1

Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Lezzetli ve gevrek bir şekilde kızarmış patates sevenler burada mı? Patates kızartması tutkunlarının favorileri arasında yer alan Popeyes® Cage Fries Patates Kızartması, lezzetinin yanı sıra kafes şeklindeki delikli görüntüsüyle de dikkatleri üzerinde topluyor. Altın sarısı rengi ve ilk ısırıktan itibaren etkisi altına alan benzersiz çıtırlığıyla dikkat çeken patates kızartması, günün her öğününde keyifle tüketilebiliyor.

Siz de gün içinde keyifli lezzet molaları vermek ya da öğününüzü en lezzetli şekilde tamamlamak için Tıkla Gelsin®’i keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz. Dilediğiniz boy patates kızartmasını, damak tadınıza uygun sosları ve hepsi birbirinden eşsiz Popeyes® lezzetlerini sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Popeyes® Cage Fries Patates Kızartması farklı boy seçenekleriyle sizlere sunulur, kalori değeri de hangi boy seçim yaptığınıza göre değişebilir. Küçük boy cage fries 122.10, orta boy cage fries 191,40, büyük boy cage fries 234,30 ve mega boy cage fries 280,50 kaloridir.

Hangi boy patates kızartması seçtiğinizin yanı sıra patates kızartmanızın yanında tüketmeyi tercih ettiğiniz sos, içecek ve diğer Popeyes® lezzetleri de alacağınız kalori miktarını değiştirebilir. 

Popeyes® Cage Fries Patates Kızartması tek başına tadına doyulmaz bir atıştırmalık olsa da yanında soğuk bir içecek, damak tadınıza göre seçilmiş soslar ve sandviçlerle çok daha lezzetli bir hâle gelebilir. Birbirinden leziz Popeyes® ürünlerinin yanına dilediğiniz boy patates kızartması, içecek ve sosları ekleyerek kendinize tam bir ziyafet çekebilirsiniz.

Ketçap, mayonez, acı sos, acı barbekü sos, blackened ranch sos, sarımsaklı mayonez, buffalo sos ya da chipotle sos…Patates kızartmasını hangi soslarla birlikte tüketmeyi sevdiğinize bağlı olarak seçim size kalmış! Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden sipariş verirken dilediğiniz boy patates kızartmasının yanına en sevdiğiniz sosları, içeceği, sandviçi ve diğer yan ürünleri ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Popeyes® Cage Fries Patates Kızartması fiyatı hangi boy seçim yaptığınıza, patates kızartmanızın yanında sos, içecek ve/veya diğer Popeyes® lezzetlerini sipariş edip etmediğinize göre değişiklik gösterebilir. 

Benzersiz lezzetleriyle her öğününüzü unutulmaz kılacak Popeyes® ürünlerini Tıkla Gelsin® aracılığı ile sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi verirken yaptığınız seçimlere göre hem ürün fiyatlarını hem ödemeniz gereken toplam fiyatı görüntüleyebilirsiniz. Tıkla Gelsin® üzerinden verdiğiniz siparişlerinizde Tıkla Para kazanabilir, kazandığınız Tıkla Para’lar bulunuyorsa Tıkla Para’larınızı sonraki siparişlerinizde kullanarak avantajlarınızı artırabilirsiniz.