Popeyes® - 2 Kişilik Kanat Kova Menü | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti 2 Kişilik Kanat Kova Menü şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
10 Parça Acılı Kanat + Patates Kızartması (Büyük) + Seçeceğiniz 4 Adet Sos + 1 L. İçecek
2 Kişilik Kanat Kova Menü
Kanat (10'lu)
Patates Kızartması (Büyük)
1 L. İçecek
x2 Sos
420,00 TL
1

Yan Ürün

Patates Seçimi

İçecek

Sos Seçimi

Sos Seçimi

Sos Seçimi

Sos Seçimi

Promosyon

Promosyon Tatlı

Promosyon Ekstra İçecek

Sıkça Sorulan Sorular

Çıtır çıtır kızarmış, leziz tavuk kanatlarının başrolde olduğu bir öğün hayal ediyorsanız, hayalinizin gerçeğe dönüşmüş hâli Popeyes® menüsünde sizleri bekliyor! Popeyes® 2 Kişilik Kanat Kova Menü lezzetten ödün vermeyen; ama aynı zamanda da doyurucu öğünlerle buluşmak isteyenlerin favori menülerinden biridir. 10 parça acılı kanat, büyük boy patates kızartması, seçeceğiniz 4 adet sos ve 1 litre içecekten oluşan menüyle hem kendinize hem sevdiklerinize benzersiz bir lezzet şöleni yaşatabilirsiniz. 

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi platformu üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde Popeyes® 2 Kişilik Kanat Kova Menü siparişi verebilirsiniz. Bu esnada patates kızartmasını büyük boy yerine mega ya da kova boy olarak seçebilir ve/veya cage fries patates kızartması tercih edebilirsiniz. Damak tadınıza uygun olarak içecek seçiminizi tamamlayabilir, çeşitli Popeyes® ürünleri arasından dilediklerinizi siparişinize ekleyebilirsiniz. 

Popeyes® 2 Kişilik Kanat Kova Menü; 2 kişilik kanat kova 1212 kalori, büyük boy patates 382 kalori ve 1 litre Coca-Cola 450 kalori olmak üzere toplam 2044 kaloridir. Öğününüzde alacağınız kalori bu menüyü bir başkasıyla paylaştığınız durumda, ürünlerin ne kadarını sizin tükettiğinize bağlı olarak farklılaşacaktır. Ayrıca büyük boy patates kızartması yerine mega ya da kova boy tercih etmeniz ve/veya tercihinizi cage fries patates kızartmasından yana kullanmanız alacağınız kalori miktarında farklılık oluşturabilir. Menünüzde hangi içeceğin ve sosların yer almasını istediğinize göre de alacağınız toplam kalori miktarı değişiklik gösterecektir.

Popeyes® 2 Kişilik Kanat Kova Menü’nün yanında diğer Popeyes® ürünlerinden damak tadınıza uygun olanları sepetinize ekleyebilir ve öğününüzü zenginleştirebilirsiniz. Bu durumda seçtiğiniz ek ürünlere ve bu ürünlerin boy seçimine bağlı olarak alacağınız kalori miktarı artacaktır. 

Tüm Popeyes® ürünlerinde olduğu gibi Popeyes® 2 Kişilik Kanat Kova Menü’nün yanında ne tüketeceğiniz sizin damak zevkinize göre değişiklik gösterebilir. Menünün içinde birbiriyle uyumlu ve son derece lezzetli ürün çeşitleri bulunur. 

2 Kişilik Kanat Kova Menü için siparişinizi verirken gravy sos, soğan halkası, tenders, nuggets ve daha pek çok farklı Popeyes® ürününüzü siparişinize ekleyebilir, hatta öğününüzü keyifle noktalamak için son dokunuşu tatlı seçiminizle yapabilirsiniz. Kısacası Popeyes® 2 Kişilik Kanat Kova Menü’nün yanında ne tüketeceğiniz ne kadar aç olduğunuza ve hangi Popeyes® lezzetlerinin sizin için vazgeçilmez olduğuna göre değişebilir.

Popeyes® 2 Kişilik Kanat Kova Menü fiyatı, siparişiniz sırasında yaptığınız tercihlere göre değişiklik gösterebilir. Patates kızartması seçimini büyük boy yerine mega ya da kova boy yapmanız, ödemeniz gereken fiyatta artışa neden olacaktır. Menünüzün yanında diğer Popeyes® lezzetlerini de sipariş vermeniz hâlinde seçtiğiniz ürünlere ve ürünlerin boylarına göre fiyatta bir farklılık meydana gelecektir. 

Lezzetli ve doyurucu bir öğünün tadını ister tek başınıza çıkarmak ister sevdiklerinizle paylaşmak için tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmek! Tıkla Gelsin® web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden verdiğiniz siparişlerde hem 2 Kişilik Kanat Kova Menü fiyatını hem seçtiğiniz diğer ürünlerin fiyatını görüntüleyebilir; siparişinizi tamamlamadan önce, ödemeniz gereken toplam fiyatı kontrol edebilirsiniz.