Popeyes® - 1 Parça Kalça | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti 1 Parça Kalça şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
1 Parça Kalça
1 Parça Kalça
Sos
65,00 TL
1

Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Popeyes® Kalça taze ve lezzetli tavuk etini tercih eden, siparişlerinde tek tavuk ürünlerinden vazgeçemeyenlerin favorilerindendir. Özel harcı ve baştan çıkaran çıtırlığı ile farklı beğenilere sahip kişileri ortak noktada buluşturan bu lezzetle daha önce tanışmadıysanız ya da Popeyes® Kalça çoktan vazgeçilmezleriniz arasındaki yerini aldıysa, Tıkla Gelsin® avantajlarından yararlanmak için şimdi doğru zaman. Kalça etini tek başına sipariş edebileceğiniz gibi sepetinize patates püresi, cage fries ve coleslaw gibi eşlikçileri de ekleyebilirsiniz.

1 parça Popeyes® Kalça 484,95 kaloridir. Öğününüzde alacağınız toplam kalori ise seçimlerinize göre değişebilir. Birden fazla sayıda Popeyes® Kalça tüketmeniz durumunda alacağınız kalori artacaktır. Kalçanın yanında içecek, patates kızartması, coleslaw, sandviç ve damak zevkinize uygun soslar tüketmeniz hâlinde seçtiğiniz ürünlere bağlı olarak öğününüzün toplam kalorisinde değişiklik olacaktır. 

Açlık seviyenize, yemeğinizi tek başınıza mı yiyeceğinize yoksa sevdiklerinizle mi paylaşacağınıza göre farklı adetlerde Popeyes® Kalça siparişi verebilirsiniz. Dilerseniz kalçanın lezzetini artıracak soslar ve içeceklerle keyifli bir öğün oluşturabilir dilerseniz sepetinize patates kızartması, sandviç ve diğer Popeyes® lezzetlerini ekleyerek tadımlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Popeyes® Kalça özel harcı ve çıtır çıtır lezzetiyle öğünlerin vazgeçilmezlerinden biridir. Pek çok kişi için Popeyes® Kalça’nın yanında soğuk içecek ve patates kızartması tüketmek olmazsa olmaz bir seçimdir. Beğenilerinize göre kalçanın yanında acılı kanat, but, kaburga ve/veya göğüs gibi tekli tavuk ürünlerini tüketebilirsiniz. Coleslaw salatasını ve çeşitli sosları siparişinize ekleyip sepetinizi daha lezzetli bir hâle getirebilirsiniz. O günkü beslenme rutininize hangi Popeyes® lezzetlerinin eşlik etmesini istediğinize bağlı olarak sandviç çeşitleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

Tıkla Gelsin®’in kullanıcı dostu arayüzü sayesinde sipariş verirken farklı Popeyes® ürünlerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Kalçanın yanı sıra damak tadınıza hitap eden diğer tekli tavuk ürünleri, sandviçler, soslar, içecekler ve yan ürünler arasından seçim yaparak siparişinizi hızla tamamlayabilirsiniz.

Popeyes® Kalça fiyatı sipariş verdiğiniz kalça parça adedine göre değişiklik gösterecektir. Birden fazla kalça siparişini verdiğiniz takdirde ödemeniz gereken fiyat artacaktır. Popeyes® Kalça siparişlerinizde ketçap, mayonez, sarımsaklı mayonez ya da acılı sos seçeneklerinden biri size ücretsiz olarak gönderilir. Siz ekstra sos talep eder ya da ücretsiz sosların yerine acılı barbekü sos, blackened ranch sos, buffalo sos ve/veya chipotle sos tüketmeyi tercih ederseniz ödemeniz gereken fiyatta farklılık oluşacaktır.

Öğününüze Popeyes® Kalça’nın yanı sıra içecek, patates kızartması, coleslaw, sandviç ve diğer ürünleri dâhil etmeniz hâlinde de sepet tutarınız değişecektir. Tıkla Gelsin® online yemek siparişi platformunu tercih ettiğinizde geçmiş siparişlerinizde kazandığınız Tıkla Para’larınız olup olmadığını kontrol edebilir, Tıkla Gelsin®’in avantajlı tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Tıkla Gelsin® avantajlarından arkadaşlarınız da yararlansın isterseniz onları da Tıkla Gelsin® dünyasına davet edebilirsiniz.