Popeyes® - 1 Parça Göğüs | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti 1 Parça Göğüs şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
1 Parça Göğüs
1 Parça Göğüs
Sos
65,00 TL
1

Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Popeyes® lezzetlerinden vazgeçemeyenlerin öncelikli tercihlerinden olan Popeyes® Göğüs, taze tavuk etinin özel harçla kaplanması ve kızartılmasıyla hazırlanır. Damaklarda iz bırakan tadı sayesinde keyifle tüketeceğiniz göğüs eti, lezzetli ve doyurucu bir öğün için zahmetsiz bir seçimdir.

Popeyes® Göğüs’ün tadını doyasıya çıkarmak için istediğiniz adette göğüs siparişi verebilir, damak zevkinize uygun Popeyes® ürünlerini siparişinize ekleyerek doyurucu ve doyurucu olduğu kadar da lezzetli bir öğünün tadını çıkarabilirsiniz. 

1 parça Popeyes® Göğüs 399,09 kaloridir. Benzersiz lezzetiyle çoktan geniş bir hayran kitlesine erişen Popeyes® Göğüs’ü bir adetten fazla tüketmeniz hâlinde, tükettiğiniz adete göre aldığınız kalori miktarı artacaktır. Göğsün yanında tercih edilen soslar, içecek, patates kızartması ve patates püresi gibi yan ürünler ve diğer Popeyes® lezzetleri de öğününüzün kalori miktarını etkiler. Siparişinizi verirken göğsün yanında tüketmek üzere hangi ürünleri hangi boy tercih ettiğiniz, öğününüzde alacağınız toplam kalori miktarı üzerinde belirleyicidir. 

Tadına bir kez bakanın bir daha kolay kolay vazgeçemediği Popeyes® Göğüs’ün yer aldığı her öğün başlı başına bir lezzet şölenidir. Popeyes® Göğüs sıklıkla yanında içecek ve patates kızartması ile tüketilse de göğüsle birlikte ne tüketileceğini belirleyen sizin damak zevkinizdir. Gravy sos, ketçap, mayonez ve diğer soslar ile lezzeti katlayabilirsiniz. Ayrıca coleslaw, Popeyes® Göğüs’ün yanında lezzetli bir eşlikçi olarak sıklıkla tercih edilir. Farklı lezzetlerle tanışmanızı sağlayacak sandviç çeşitleri de öğününüze dâhil edebileceğiniz seçenekler arasında yer alır.

Tıkla Gelsin® aracılığı ile siparişinizi verirken Popeyes® Göğüs’ün yanında ne tüketeceğinize karar vermek için Popeyes®’ın zengin ürün çeşitliliğini inceleyebilirsiniz. Damak zevkinize uygun soslar, içecekler ve yan ürünler başta olmak üzere pek çok farklı ürün arasından seçim yaparak öğününüzü benzersiz bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

Popeyes® Göğüs fiyatı tercihlerinize bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Popeyes® Göğüs’ün fiyatı bir parça üzerinden belirlendiğinden sipariş verdiğiniz adete göre sepetinizin tutarı artacaktır. Göğsün yanında tüketmek üzere içecek, patates kızartması, gravy sos, coleslaw, sandviç ve diğer ürünleri sipariş verirseniz toplam sepet tutarınız yükselecektir. Ödeyeceğiniz fiyat üzerinde etkili olan diğer bir unsur ise siparişinize eklediğiniz ürünlerin boy seçimidir. Popeyes® Göğüs siparişinizin yanında size mayonez, sarımsaklı mayonez, ketçap ya da acılı sos seçeneklerinden biri ücretsiz olarak gönderilir. Bu sosların yerine acılı barbekü sos, blackened ranch sos, buffalo sos veya chipotle sos tercih eder ve/veya ek sos talep ederseniz fiyatta bir farklılık meydana gelecektir.

Hem lezzetli hem doyurucu öğünler için siz de Tıkla Gelsin®’in avantajlı menülerine göz gezdirebilir, dilediğiniz ürünleri seçtikten ve sepetinize ekledikten sonra ödemeniz gereken toplam fiyatı görüntüleyebilir, siparişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.