Popeyes® - 1 Parça But | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti 1 Parça But şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
1 Parça But
1 Parça But
Sos
60,00 TL
1

Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Tavuk etinin en lezzetli versiyonlarından biri ile tanışın: Popeyes® But. Farklı damak zevklerine hitap eden ve en çok tüketilen Popeyes® ürünlerinden olan ürün; özel harcı sayesinde nar gibi kızarır, çıtırlığı ve doyuruculuğu ile lezzet düşkünlerinin öğünlerinde vazgeçilmez bir yerde konumlanır. Tavuk budunun lezzetini artıran özel harç, kızarma işleminden sonra budun dışının çıtır çıtır olmasını, içinin ise yumuşacık kalmasını sağlar.

Siz de tavuk etinin lezzetini doyasıya almanızı sağlayacak Popeyes® But siparişi vermek için Tıkla Gelsin® web sitesini ya da mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. Taze tavuk etinin benzersiz çıtırlığı ve lezzetiyle öğünlerinizi taçlandırabilir, alışverişlerinizde Tıkla Para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. 

1 parça Popeyes® But 357,75 kaloridir. Sepetinize birden fazla but eklerseniz alacağınız kalori, but sayısı doğrultusunda değişecektir. Tavuk budunun lezzetini katlamak için gravy sos, chipotle sos ve/veya diğer sosları tüketmeyi tercih etmeniz alacağınız kaloriyi fazlalaştıracaktır.  “Tüm Popeyes® lezzetlerinin yeri bende ayrı!” diye düşünür ve budun yanında içecek, patates kızartması, coleslaw, sandviç ve diğer ürünleri tüketirseniz alacağınız kalori miktarı değişecek, seçtiğiniz soslara ve diğer ürünlere göre kalori artışı söz konusu olacaktır.

Popeyes® But taze tavuk etinin lezzetini üst noktaya taşıyan harcı, altın sarısı rengi ve damaklarda iz bırakan çıtırlığıyla tek başına dahi keyifli bir deneyim sunar. Yanında farklı eşlikçiler tercih edilerek öğünler zenginleştirilebilir. Örneğin tavuk budunun farklı soslarla tüketilmesi, yanında patates kızartması ve cage fries tercih edilmesi ya da lezzet dengeleyici özelliği ile beğeni kazanan coleslaw salatanın sipariş edilmesi yaygın seçimler arasındadır. Damak tadınıza uygun, taze ve doyurucu Popeyes® ürünleriyle her öğün benzersiz bir lezzet deneyimi yaşamak için Tıkla Gelsin®’e davetlisiniz.

Popeyes® But fiyatı kaç adet sipariş verdiğinize göre değişiklik gösterebilir. Birden fazla but siparişi verdiğinizde, sipariş adedinize bağlı olarak ödemeniz gereken fiyat artacaktır. Popeyes® But siparişinizle birlikte size mayonez, sarımsaklı mayonez, ketçap ya da acılı sos seçeneklerinden biri ücretsiz olarak gönderilir. Bu sosların yerine acılı barbekü sos, blackened ranch sos, buffalo sos, gravy sos ve/veya chipotle sos tercih etmeniz durumunda fiyatta bir farklılık meydana gelecektir. Tavuk budunun yanında içecek, cage fries patates kızartması, coleslaw, patates püresi, sandviç ve diğer Popeyes® ürünlerini sipariş etmeniz hâlinde de ödemeniz gereken toplam sepet tutarınız değişecektir. 

Hayalinizi süsleyen o tatlarla buluşmak için siz de, hemen Tıkla Gelsin®’in zengin seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Popeyes® But ve damak tadınıza uygun çeşitli ürünleri sipariş verebilir, öğününüzü zenginleştirmesini istediğiniz yıldız lezzetleri hemen keşfedebilirsiniz. Verdiğiniz siparişlerden Tıkla Para kazanabilir, biriktirdiğiniz Tıkla Para’larınız bulunuyorsa siparişlerinizi Tıkla Para’larınızla ödeyebilirsiniz.