Popeyes® - 1 Parça Acılı Kanat (Wings) | Tıkla Gelsin

Popeyes® eşsiz lezzeti 1 Parça Acılı Kanat (Wings) şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
1 Parça Acılı Kanat (Wings)
1 Parça Acılı Kanat
Sos
55,00 TL
1

Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Acılı kanat sizin için de vazgeçilmez lezzetlerden biriyse, Popeyes® Acılı Kanat tam size göre! Çıtır çıtır kızarmış tavuk etinin, lezzet artıran ve damaklarda benzersiz bir tat bırakan acıyla eşsiz uyumunun ürünü olan acılı kanat en sevilen Popeyes® lezzetlerinden biridir. Kemikli tavuk eti seçenekleri arasında yer alan acılı tavuk kanadını açlık seviyenize göre farklı miktarlarda sipariş vererek tek başına bir öğün hâline getirebilir isterseniz farklı lezzetlerden oluşan sepetinizi zenginleştirecek bir yan ürün olarak siparişinize ekleyebilirsiniz.

Popeyes® Acılı Kanat ile unutamayacağınız bir lezzet deneyimi yaşamak için tek yapmanız gereken rotanızı Tıkla Gelsin®’e çevirmek. Daha sonra öğününüzde yer almasını istediğiniz tüm lezzetleri seçebilir, online yemek siparişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

1 parça Popeyes® Acılı Kanat’ın kalorisi 121,20’dir. “Bu lezzetin bir parçası bana yetmez!” der ve birden fazla sayıda acılı kanat tüketirseniz alacağınız kalori miktarı artacaktır. Acılı kanatın yanında içecek, sos, sandviç, coleslaw, patates kızartması ve diğer Popeyes® lezzetlerini tüketmeniz hâlinde öğününüzün kalorisinde değişiklik olacaktır.

Popeyes® Acılı Kanat muhteşem çıtırlığı ve lezzeti sayesinde tek başına keyifle yenebilse de tavuk kanadınızı ketçap, mayonez, acı sos ve/veya diğer sos çeşitleri ile birlikte tüketmeyi tercih ederek öğününüzü damak tadınıza uygun dokunuşlarla zenginleştirebilirsiniz. Acılı kanat tüketirken çoğu kişi için içecek ve patates kızartması olmazsa olmazdır. Ayrıca sandviç çeşitlerini öğününüze eklemeyi de tercih edebilirsiniz. Her zamanki gibi, seçim sizindir.

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş sepetinizi oluştururken özgürce karar verebilirsiniz. Öğününüzü hangi Popeyes® lezzetleriyle donatmak istediğinize bağlı olarak seçim yapabilir; isterseniz yalnızca acılı kanat siparişi verebilir isterseniz yanına içecek, sos, patates kızartması ve/veya sandviç gibi Popeyes® lezzetlerini ekleyebilirsiniz. Farklı damak zevklerine hitap etmeyi başaran ürünlerle kendinize lezzetli ve doyurucu bir öğün hazırlayabilirsiniz.

Popeyes® Acılı Kanat fiyatı sepetinize kaç adet acılı kanat eklediğinize ve kanatlarla birlikte ek sos isteyip istemediğinize göre değişebilir.  Birden fazla acılı kanat siparişi vermeniz hâlinde ödemeniz gereken fiyat artacaktır. Acılı kanat siparişinizde ketçap, mayonez ya da acılı sos seçeneklerinden biri ücretsiz gönderilir. Bunun dışında ekstra sos talep etmeniz, öğününüze içecek, patates kızartması, coleslaw, gravy sos, sandviç ve diğer Popeyes® ürünlerini eklemeniz durumunda ödemeniz gereken fiyatta değişiklik olacaktır.

Tıkla Gelsin® platformundan siparişinizi verirken seçtiğiniz ürün özelinde fiyat görüntüleyebilirsiniz. Öğününüzde yer almasını istediğiniz tüm ürünleri seçtikten sonra ise ödemeniz gereken toplam fiyatı kontrol edebilirsiniz. Sepet tutarınızı seçtiğiniz yöntem ile güvenle ödeyebilir, siparişinizin size ulaşmasını beklemeye başlayabilirsiniz.