Yedikçe Kazan, Kazandıkça Ye!

Yedikçe Kazan, Kazandıkça Ye!
Kampanya İçeriği
  • Son 12 Gün
Geçerli Markalar
Subway®Popeyes®Arby's®Usta Pideci®Sbarro®Usta Dönerci®Burger King®
Kampanya Geçerlilik Tarihi
01 Kasım 2023-30 Nisan 2024
Paylaş
Kampanya Bilgileri
Yedikçe Kazan, Kazandıkça Ye!

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir?

Kampanya 1 Kasım 2023 - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya hangi kanallarda geçerlidir?

Bu kampanya sadece Tıkla Gelsin® web sitesi üzerinden ve mobil uygulama üzerinden verilen Sana Gelsin paket servis siparişleri için geçerlidir. Kampanya: Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci®, Usta Pideci®, Subway® markalarından verilecek olan siparişlerde geçerlidir.

Kampanya faydalanma şartları nelerdir?

Tıkla Gelsin uygulaması 2.4.7 ve üzeri versiyondaki kullanıcılar 30 Tıkla Para, 35 Tıkla Para, 40 Tıkla Para, 45 Tıkla Para kampanyasından yararlanabilecektir. Kampanyadan Tıkla Para kazanımı için; Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci®, Usta Pideci®, Subway® markalarından en az 150 TL'lik sipariş verilmesi gereklidir.

Kampanyadan ne kadar Tıkla Para kazanırım?

Kampanya kazanım detayları aşağıdaki şekildedir; • 1. siparişe 30 Tıkla Para, • 2. siparişe 35 Tıkla Para, • 3. siparişe 40 Tıkla Para, • 4. siparişe 45 Tıkla Para, Sonraki her siparişte ise her marka özelinde devam eden %’lik kazanımlarla devam edilecektir. Kampanyadan maksimum 150 Tıkla Para kazanılabilecektir. 1, 2, 3 ve 4. siparişteki Tıkla Para kazanımından ayda 1 kere yararlanılabilir. İndirim kampanyalarıyla birlikte Tıkla Para kazanılamamaktadır.

Kampanya koşulları nelerdir?

Kampanyadan faydalanabilmek için verilen siparişlerin statüsü teslim edilmiş olmalıdır. İptal veya iade olan siparişler için herhangi bir Tıkla Para kazanım olmayacak ve kazanılan Tıkla Para’lar var ise iptal olacaktır. Sipariş ödemesinin tamamı Tıkla Para ile yapılırsa kampanyadan yararlanılamaz. Sipariş ödemesi parçalı ödeme ile yapıldığında kampanyadan yararlanmak için Kredi Kartı ile yapılacak olan ödeme tutarının en az 150 TL olması gereklidir. İndirim kampanyasından faydalanılmışsa Tıkla Para kazanılamamaktadır.

Kampanyadan kazanılan Tıkla Para'lar ne zaman yüklenir?

Kampanyadan kazanılan Tıkla Para’lar 24 saat içerisinde yüklenecektir.

Kampanyadan kazanılan Tıkla Para'lar ne zaman silinir?

Kampanyadan kazanılan Tıkla Para'lar kazanıldığı günden itibaren 30 gün boyunca geçerli olup 30 günün sonunda kullanılmazsa silinecektir.

Kampanya diğer açıklamaları

TAB Gıda’nın önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Ata Express, Tıkla Gelsin® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.