Tıkla Gelsin® 'e Özel Obilet Menüsüyle 400 TL İndirim!

Tıkla Gelsin® 'e Özel Obilet Menüsüyle 400 TL İndirim!
Kampanya İçeriği
  • Whopper Jr.®
  • Patates Kızartması (Orta)
  • Soğan Halkası (4'lü)
  • Chicken Tenders (4'lü)
  • Kutu İçecek
  • Son 8 Gün
Geçerli Markalar
Burger King®
Kampanya Geçerlilik Tarihi
25 Ağustos 2023-31 Mayıs 2024
Paylaş
Kampanya Bilgileri
2 gün ve üzeri araç kiralamalarında geçerli 200 TL indirim ve 1000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında geçerli 200 TL indirim

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya Bilgileri

2 gün ve üzeri araç kiralamalarında geçerli 200 TL indirim ve 1000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında geçerli 200 TL indirim

Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir?

Kampanya 31 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyanın geçerli olduğu ürünler nelerdir?

Obilet Menü ürününde geçerlidir. Menü içeriği Whopper Jr.® + Orta Boy İçecek + Orta Boy Patates + 4’lü Soğan Halkası + 4’lü Chicken Tenders’tır.

Kampanya hangi kanallarda geçerlidir?

Kampanya Gel Al ve Sana Gelsin kanallarından verilecek olan siparişlerde geçerlidir. Bulunduğunuz bölgeye göre geçerli restoranlar değişiklik gösterebilir.

Kampanyadan faydalanma şartları nelerdir?

Gel Al ve Sana Gelsin kanalıyla vereceğiniz Obilet Menü siparişlerinde Obilet’te geçerli 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında 200 TL indirim ve 1000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında geçerli 200 TL indirim, toplamda 400 TL indirim değerinde kod iletilecektir. Kampanya kodu 1 saat içerisinde SMS ile iletilecektir. Kampanya kodunu SMS ile almak için, iletişim izinlerinizi açmış olmanız gereklidir.

Kampanya diğer açıklamaları

Bu kampanya 31 Ocak 2024 tarihine kadar www.tiklagelsin.com ve Tıkla Gelsin® Mobil Uygulaması üzerinden verilen siparişlerinde geçerlidir. Tıkla Gelsin’den aldığın Obilet Menü ile Obilet’te geçerli 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında 200 TL indirim ve 1000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında geçerli 200 TL indirim, toplamda 400 TL indirim değerinde kod SMS ile iletilecektir. Kampanya kodunu SMS ile almak için, iletişim izinlerinizi açmış olmanız gereklidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Sağlığınız için aşırı şeker, yağ ve tuz tüketimini azaltın. TM & © 2024 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.