Favori ikici sosun %50 İndirimde!

Favori ikici sosun %50 İndirimde!
Kampanya İçeriği
  • Son 32 Gün
Geçerli Markalar
AMASYA ET ÜRÜNLERİ
Kampanya Geçerlilik Tarihi
16 Ocak 2024-31 Mart 2024
Paylaş
Kampanya Bilgileri
Favori ikici sosun %50 İndirimde!

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir?

Kampanya 16 Ocak - 31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya hangi kanallarda geçerlidir?

Bu kampanya sadece Tıkla Gelsin® web sitesi üzerinden ve mobil uygulama üzerinden verilen Sana Gelsin paket servis siparişleri için geçerlidir.

Kampanya faydalanma şartları nelerdir?

Sos ürünlerinde 2. Ürün %50 İndirimli! Kampanya, katlı kullanıma açıktır.Müşteriler, diledikleri ikinci sos ürününde %50 indirimden faydalanabilirler.İndirim, sepet içerisindeki en düşük fiyatlı sos ürününe uygulanacaktır.

Kampanya diğer açıklamaları

Kampanya sadece https://www.tiklagelsin.com/ ve Tıkla Gelsin® Mobil Uygulaması yapılacak alışverişlerde geçerlidir. 16 Ocak – 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanyamız kapsamında,  sepete eklenecek sos ürünlerinden ikincisi %50 indirimle sunulacaktır. İndirim, sepet içerisindeki en düşük fiyatlı sos ürününe uygulanacaktır. İndirimli ürünlerimiz kampanyaya dahil değildir. Kampanya mağazalarda ve diğer paket servis kanallarında geçerli değildir. Kampanya stoklar ile sınırlıdır. Kampanya başka promosyonlar, indirimler ve kampanyalarla birleştirilemez. Amasya Et Ürünleri / Ekur Et Entegre San. ve Tic. A.Ş’nin önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Ekur Et Entegre San. ve Tic. A.Ş., Amasya Et Ürünleri markasının ve ambleminin tek hak sahibidir.