MLBB King Menü

MLBB King Menü
Kampanya İçeriği
  • Son 52 Gün
Geçerli Markalar
Burger King®
Kampanya Geçerlilik Tarihi
05 Temmuz 2024-05 Eylül 2024
Paylaş
Kampanya Bilgileri
MLBB King Menü ile Kostümlerine Kostüm, Oyununa Lezzet Kat

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya Bilgileri

Mobile Legends Bang Bang’de geçerli Gizemli Sandık’ta 5 sürpriz kostüm veya 3 sürpriz eşyadan biri hediye!

Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir?

Kampanya 5 Temmuz – 5 Eylül 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyanın geçerli olduğu ürünler nelerdir?

MLBB King Menü ürününde geçerlidir. Menü içeriği ETLI BRIOCHE BURGER + ORTA PATATES + ORTA İÇECEK +6'LI SOĞAN HALKASI’dır.

Kampanya hangi kanallarda geçerlidir?

Kampanya Gel Al ve Sana Gelsin kanallarından verilecek olan siparişlerde geçerlidir. Bulunduğunuz bölgeye göre geçerli restoranlar değişiklik gösterebilir.

Kampanyadan faydalanma şartları nelerdir?

Gel Al ve Sana Gelsin kanalıyla vereceğiniz MLBB King Menü siparişlerinde Mobile Legends Bang Bang oyununda geçerli 5 sürpriz kostüm veya 3 sürpriz eşya hediye kodu iletilecektir. Kod 1 saat içerisinde SMS ile iletilecektir. Kampanya kodunu SMS ile almak için, iletişim izinlerinizi açmış olmanız gereklidir.

Kampanya diğer açıklamaları

TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TM & © 2024 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Legal Metin

MLBB King Menü kampanyası 5 Eylül 2024 tarihine kadar www.tiklagelsin.com ve Tıkla Gelsin® Mobil Uygulaması üzerinden verilen siparişlerinde geçerlidir. Tıkla Gelsin’den aldığın MLBB King Menü siparişlerinde Mobile Legends Bang Bang oyununda geçerli 5 sürpriz kostüm veya 3 sürpriz eşya hediye kodu SMS ile iletilecektir. Kampanya kodunu SMS ile almak için, iletişim izinlerinizi açmış olmanız gereklidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Sağlığınız için aşırı şeker, yağ ve tuz tüketimini azaltın. TM & © 2024 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.