Milgo Tereyağlarında Lezzetli Fırsatlar!

Milgo Tereyağlarında Lezzetli Fırsatlar!
Kampanya İçeriği
  • Son 29 Gün
Geçerli Markalar
AMASYA ET ÜRÜNLERİ
Kampanya Geçerlilik Tarihi
10 Kasım 2023-31 Aralık 2023
Paylaş
Kampanya Bilgileri
2.ürün %50 İndirimli

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya faydalanma şartları nelerdir?

Kampanyanın sadece aşağıdaki ürünlerde geçerlidir. Milgo Tereyağı Tuzlu (250 g) Milgo Tereyağı Pul Biberli & Kekikli (250 g) Milgo Tereyağı Sarımsaklı & Biberiyeli (250 g) Ürünlerden indirimli faydalanabilmek için sepete 2.ürünün eklenmesi gerekmektedir. Sepette indirim otomatik uygulanacaktır.

Kampanya hangi kanallarda geçerlidir?

Bu kampanya sadece Tıkla Gelsin® web sitesi üzerinden ve mobil uygulama üzerinden verilen Sana Gelsin paket servis siparişleri için geçerlidir.

Kampanya diğer açıklamaları

Kampanya sadece https://www.tiklagelsin.com/ ve Tıkla Gelsin® Mobil Uygulaması yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya 10-30 Kasım tarihleri arasında Milgo Tereyağı Tuzlu 250g, Milgo Tereyağı Sarımsaklı – Biberiyeli 250g, Milgo Tereyağı Pul Biberli – Kekikli 250g 2. Paket %50 İndirimlidir. Kampanya mağazalarda ve diğer paket servis kanallarında geçerli değildir. Kampanya başka promosyonlar, indirimler ve kampanyalarla birleştirilemez. Amasya Et Ürünleri / Ekur Et Entegre San. ve Tic. A.Ş’nin önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Ekur Et Entegre San. ve Tic. A.Ş., Amasya Et Ürünleri markasının ve ambleminin tek hak sahibidir.