Burger King® Kupa Menü

Burger King® Kupa Menü
Kampanya İçeriği
Sadece 240,00 TL
260,00 TL
240,00 TL
  • Rodeo Whopper®
  • Patates Kızartması (Orta)
  • Chicken Tenders® (4'lü)
  • Soğan Halkası (6'lı)
  • Kutu İçecek
  • x2 Sos
  • Çekiliş Hakkı
  • % İndirim
  • Son Gün
Geçerli Markalar
Burger King®
Kampanya Geçerlilik Tarihi
14 Haziran 2024-14 Temmuz 2024
Paylaş
Kampanya Bilgileri
Burger King® Kupa Menüsü ile çekilişe katılma fırsatını kaçırma!

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir?

Bu kampanya TAB Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 29.05.2024 tarihli ve E-40453693-255.01.02-56913 sayılı izni ile 14.06.2024 (08:00)-14.07.2024 (23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanyanın geçerli olduğu ürünler nelerdir?

Kampanya sadece Burger King® Kupa Menü ürün satın alımlarında geçerlidir.

Kampanya hangi kanallarda geçerlidir?

İlgili kampanya Tıkla Gelsin® Gel Al ve Sana Gelsin kanalından Burger King® markasında Burger King Kupa Menü verilecek siparişlerde geçerlidir. 

Kampanya faydalanma şartları nelerdir?

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Tıkla Gelsin® web sitesinden veya mobil uygulamasını indirip uygulamaya ad soyad, adres ve telefon numarası bilgileri ile üye olduktan sonra Üyelik Ödül ve Cüzdan Programı’na (ücretsiz) onay vererek Tıkla Gelsin Gel Al veya Sana Gelsin servisleri üzerinden Burger King Kupa Menü satın alanlara satın aldıkları her Burger King Kupa Menü için 1 çekiliş hakkı verilecektirTıkla Gelsin® uygulamasını indirmek ve üyelik ücretsizdir. Ad soyad, telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.Üyelik esnasında müşteri sadakat programı olan Üyelik Ödül ve Cüzdan Programı’na onay vermeyen tüketiciler daha sonra uygulama içinden diledikleri zaman Üyelik Ödül ve Cüzdan Programı üyeliklerini ücretsiz olarak tamamlayabilirler.Kampanyaya katılmak için Üyelik Ödül ve Cüzdan Programı’nı onayladıktan sonra sipariş vermek zorunludur, kampanya katılımı Üyelik Ödül ve Cüzdan Programı’nı onayladıktan sonraki siparişleri kapsar, onaylamayanlar çekilişe katılamaz. Kampanya tarihleri arasında verdiği siparişi iptal ya da iade edenlerin çekiliş hakkı da iptal edilecektir.Tıkla Gelsin®’de Sana Gelsin ve Gel Al servisi üzerinden verilen siparişlerin 14.07.2024 tarihinde teslim edilmesi, siparişin provizyona düşmesi ve sipariş içeriğinde Burger King Kupa Menü’nün bulunması gerekmektedir.

Kampanya çekilişinde verilecek ödüller nelerdir?

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte;20 kişi Samsung 50 CU8500 4K Ultra HD 50'' 127 Ekran Uydu alıcılı Smart LED TV (birim değeri: ₺31.799),20 kişi Sony PS5 Playstation 5 Dijital Sürüm Oyun Konsolu (birim değeri: ₺27.498) ve150 kişi Adidas IN9366 Futbol Topu (birim değeri: ₺1.119) ikramiyesi kazanacaktır.

Kampanya çekiliş tarihi nedir?

Çekiliş 1.08.2024 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.Kazanan talihliler 7.08.2024 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden TAB Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 22.08.2024, yedek talihlilerin ise 6.09.2024 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

Kampanya diğer açıklamaları

Bu çekilişe TAB Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Fiyatlar restoranlara göre farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Görseller reklam amaçlıdır. Sağlığınız için aşırı şeker, yağ ve tuz tüketimini azaltın. TM & © 2024 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.