Amasya Et Ürünlerinde Sepette %10 İndirim!

Amasya Et Ürünlerinde Sepette %10 İndirim!
Kampanya İçeriği
  • Son 16 Gün
Geçerli Markalar
AMASYA ET ÜRÜNLERİ
Kampanya Geçerlilik Tarihi
01 Temmuz 2024-31 Temmuz 2024
Paylaş
Kampanya Bilgileri
Tüm ürünlerde sepette %10 İndirim

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir?

Kampanya 1-10 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya hangi kanallarda geçerlidir?

Bu kampanya sadece Tıkla Gelsin® web sitesi üzerinden ve mobil uygulama üzerinden verilen Sana Gelsin paket servis siparişleri için geçerlidir.

Kampanya faydalanma şartları nelerdir?

Kampanyadan faydalanmak için AMASYA ET  markasından yapılan alışverişte geçerlidirAmasya Et Ürünleri’nden yapacağınız alışverişlerde sepette %10 indirim!Kampanya başka promosyonlar veya indirimlerle birleştirilemez.Avantajlı paketlerimiz ve indirimli ürünlerimiz kampanyadan hariç bırakılacaktır. İndirim sepette otomatik olarak uygulanacaktır.

Kampanya diğer açıklamaları

Kampanya sadece https://www.tiklagelsin.com/ ve Tıkla Gelsin® Mobil Uygulaması yapılacak alışverişlerde geçerlidir. 1-10 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanya kapsamında, yapılacak alışverişlerde sepette %10 indirim uygulanacaktır.  Kampanya mağazalarda ve diğer paket servis kanallarında geçerli değildir. Kampanya başka promosyonlar, indirimler ve kampanyalarla birleştirilemez. Amasya Et Ürünleri / Ekur Et Entegre San. ve Tic. A.Ş’nin önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Ekur Et Entegre San. ve Tic. A.Ş., Amasya Et Ürünleri markasının ve ambleminin tek hak sahibidir.