marketyo'dan 100 TL ve üzeri alışverişe Burger King'den süper fırsat

Kampanya, tek kullanımlık kampanya kodları ile www.tiklagelsin.com veya Tıkla Gelsin®️ Mobil uygulaması üzerinden verilen Burger King®️ paket servis siparişleri için geçerlidir. Tek kullanımlık kampanya kodları ile Tıkla Gelsin!®️ paket servis siparişi ile alınan Marketyo Menüsü 66,97 TL yerine 38,99TL olacaktır.

Kampanya Bilgileri

Kampanya 03.02.2021 - 31.05.2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Kodları 15 Haziran 2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için Marketyo sepet tutarınızın 100TL üzerinde olması gerekmektedir.

İndirim kodları kampanyalı Marketyo siparişinin teslimatı sonrası 24 saat içerisinde telefon numaranıza SMS yolu ile iletilecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Tıkla Gelsin®️üyesi olmak gereklidir.

www.tiklagelsin.com sayfası veya Tıkla Gelsin® mobil uygulaması üzerinden indirim kodunun, kuponlarım sayfasındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ve siparişin tamamlanması gerekir.

Kampanya, yalnızca Burger King®️ Marketyo Menüsü’nde geçerlidir. Menü İçeriği: King Chicken, Etli Barbekü Deluxe Burger, Tavuklu Barbekü Deluxe Burger, King boy Patates ve 1 L. Coca-Cola’dır. Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Coca-Cola, 1 L. Coca-Cola Light, 1 L. Coca-Cola Zero Sugar, 1 L. Fanta, 1 L. Sprite ve 1 L. Fuse Tea çeşitleri dahildir.

Kampanya 1.000 adet kod ile sınırlıdır. Kodlar tek kullanımlıktır. Her kullanıcı kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.

Kodlar satılamaz ve paraya çevrilemez.

Görsellerde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, siparişte farklılık gösterebilir.

Dağıtım alanları sınırlıdır.

Başka kampanya ve promosyonlarla birleştirilemez.

Kampanya kodları Türk Ticaret Kanunu anlamında çek değildir.

Kampanya kodunun kaybolmasından Burger King Corporation, Burger King®️ / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. TAB Gıda önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & ©️ 2021 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Aşırı tuzlu, şekerli ve yağlı besinlerden kaçınınız.

Görseller reklam amaçlıdır.