Burger King® - Whopper® | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Whopper® şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Whopper® eti (dana), 5'' ekmek, turşu, ketçap, mayonez, göbek salata, domates, soğan
Whopper®
Whopper®
180,00 TL
1

Peynir

Peynir
0

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Burger King®’in klasik lezzeti: Whopper®. Birbirinden lezzetli yedi ayrı katmandan oluşan, büyük susamlı ekmeği ve her bir katmanın enfes uyumu ile kalpleri kazanan Whopper®, dünyanın en sevilen hamburgerleri arasında yer alıyor.

 

Elbette Burger King® Whopper®’ın bu denli sevilmesi rastlantıdan ibaret değil. Tek başına da yanında patates kızartması ve içecekle de tüketildiğinde doyurucu bir öğün sunan Whopper®’ı gevrek kıvamda marulu, çıtır turşusu, alevde ızgara edilen dana köftesi, sulu domatesleri ve dilimlenmiş beyaz soğanı vazgeçilmez bir lezzet hâline getiriyor. Birçok lezzetle mükemmel bir uyum sağlayan Whopper®, her bir ısırıkta mutlu ediyor.

Dünyanın en sevilen lezzetlerinden olunca, “Burger King® Whopper® kaç kalori?” sorusu da bir hayli sık soruluyor. Standart olarak servis edilen Burger King® Whopper®’ın 675,47 kalori olduğu söylenebilir. Ancak alınan toplam kalori Whopper®’ın yanında tüketilen içecek ve yiyecekler doğrultusunda ya da Whopper®’a farklı sosların eklenmesi hâlinde değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla Whopper®’ın standart bir kalorisi bulunmakla birlikte Whopper®’ın nasıl tüketildiği kalori hesabını değiştirebilir

Hamburger konsepti, özel tarife sahip yuvarlak ekmeğin yandan ikiye bölünmesi ile elde edilen ayrı ekmek dilimleri arasında köfte, turşu, domates gibi farklı lezzetlerin koyulmasına dayanır. Hâliyle tüketilmesi sırasında kimi zaman zorluk yaşanabilir. Burger King® Whopper® özel ambalajıyla sunulduğundan kolay tutulabilir ve katmanlarındaki malzemeler dökülmeden bitirilebilir. Paketleme şekli sayesinde Whopper®’ın lezzetinin kaynağı olan malzemelerin yeri korunduğundan keyifli bir yeme deneyimi yaşanabilir.

Burger King® Whopper® tek başına dahi muazzam bir lezzet şöleni yaşatır. Elbette bu şöleni kişiselleştirmek ve daha ileriye taşımak mümkündür. Standartlaşan tavsiye, Whopper®’ın yanında patates kızartması ve içecek tüketilmesidir. Geleneksel menüler deneyim mükemmelliği sunmaları ile öne çıksalar da kendi menülerini kendileri yaratmak isteyenler birçok farklı lezzet alternatifi ile buluşabilir.  

 

Siz de Whopper®’ınızın lezzetini patates ve içeceklere ek olarak çıtır soğan halkaları, çıtır peynir ve hatta çıtır tavuk parçaları ile zenginleştirebilirsiniz. Öğünlerinizin doyuruculuğunu artırmak için ek lezzetleri büyük boy söyleyebilir, gün boyu ihtiyaç duyduğunuz enerjiye ulaşmanın en keyifli yöntemini keşfedebilirsiniz.

Burger King® Whopper® fiyatı değişiklik gösterebilir. Yalnızca Whopper® sipariş edebileceğiniz gibi Whopper® Menü’yü de tercih edebilirsiniz. Hamburgeri tek başına sipariş ettiğinizde fiyat hamburgerinize ek köfte ya da malzeme isteyip istemediğiniz doğrultusunda değişebilir. Tercihinizi Whopper® Menü’den yana yapacaksanız menü fiyatı da tercihleriniz doğrultusunda farklılık gösterebilir. Whopper® Menü fiyatı hamburgeriniz için istediğiniz ek malzemeler ve ek malzemeler için belirlenen ücretler, hamburgerinizin yanında tüketmeyi tercih ettiğiniz içeceklerin boyutu, patates türü ve boyutu, menünüze ek talebiniz olup olmadığı gibi unsurlar doğrultusunda belirlenir.

 

Leziz bir Whopper® ile karnınızı doyurmak istediğinizde Tıkla Gelsin® üzerinden vereceğiniz siparişlerin fiyatlarını anında görüntüleyebilir, farklı lezzetler arasından seçim yaparak kendinize mükemmel bir öğün oluşturabilirsiniz.