Burger King® - Whopper Jr.® | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Whopper Jr.® şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Hamburger eti (dana), 3,75'' ekmek, turşu, ketçap, mayonez, göbek salata, domates, soğan
Whopper Jr.®
Whopper Jr.®
155,00 TL
1

Peynir

Peynir
0

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Alevde ızgara keyfini doyasıya yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Burger King® Whopper Jr.® küçük boyuyla öğünlerin lezzetini katlar. Yumuşak susamlı sandviç ekmeğinin arasına özenle yerleştirilen ızgaralanmış dana eti köftesi, çıtır turşu, ketçap, mayonez, taze kesilmiş marul, sulu domatesler ve dilimlenmiş beyaz soğan Whopper Jr.®’ı Burger King®’in vazgeçilmez lezzetlerinden biri hâline getirir.

 

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken Burger King® Whopper Jr.®’ın Burger King® Whopper®’a göre daha küçük boyutlu olduğunu unutmayın. Burger King® keyfini daha uzun süre yaşamak isterseniz birden fazla Whopper Jr.® siparişi verebilir ya da öğününüzü diğer Burger King® lezzetleriyle zenginleştirmeyi tercih edebilirsiniz.

Burger King® Whopper Jr.® lezzetinden vazgeçemeyenlerin sıklıkla merak ettiği sorulardan biri Whopper Jr.® tükettikleri öğünlerde kaç kalori alacaklarıdır. Standart bir Whopper Jr.® tükettiğiniz zaman alacağınız kalori 349,38’dir. Ancak Whopper Jr.®’ın içerisine ek malzeme ya da sos koyulması, yanında patates, içecek ve diğer Burger King® lezzetlerinin ya da birden fazla Whopper Jr.®’ın tüketilmesi alınacak kalori miktarının değişmesine neden olabilir.

 

Tıkla Gelsin® üzerinden ister tek Whopper Jr.® ister Whopper Jr.® Menü tercih ediyor olun standart siparişlerde alacağınız kalori miktarını görüntüleyebilir, Burger King® lezzetleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Whopper Jr.® dünya genelinde bilinen ve sevilerek tüketilen Burger King® hamburger konseptinin popüler bir temsilcisidir. Burger King®, hamburgerlerini en kaliteli malzemelerle hazırlamasının yanı sıra tüketim sırasında konfor sağlayacak şekilde ambalajlamaya özen gösterir. Çünkü Burger King®’in hizmet anlayışının temelinde her adımda benzersiz bir müşteri deneyimi yaşatma isteği yatar. Burger King® Whopper Jr.®’ın içerisinde bol miktarda malzeme bulunur. Ancak özel ambalajı tüketim sırasında Burger King® Whopper Jr.®’ın kolayca tutulmasını sağlar ve lezzet şöleninin kesintiye uğramasını önler.

Burger King® tutkunlarının favorilerinden Burger King® Whopper Jr.® ister tek başına ister yanında içecek, patates ve diğer Burger King® lezzetleriyle birlikte tüketilebilir. Tek başına tüketildiğinde içindeki malzeme çeşitliliği sayesinde doyurucu bir öğün hâline gelebilen Whopper Jr.®’ın en çok tercih edilen eşlikçileri içecek ve patatestir. Bunların yanı sıra çıtır soğan halkası, çıtır tavuk parçaları ya da çıtır peynir ile Whopper Jr.® keyfini katlayabilirsiniz. Yemek sonrası tatlı keyfinden vazgeçemeyenlerdenseniz Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken Burger King® tatlı seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Burger King® Whopper Jr.® fiyatı yalnızca standart bir seçim yapılması durumunda sabittir. Whopper Jr.®’ın içerisine ek köfte ya da malzeme koyulması, Whopper Jr.® menü satın alımlarında patates ve içecek seçiminin büyük boy olarak yapılması gibi kişisel tercihler Burger King® Whopper Jr.® fiyatlarını değiştiren etkenlerdir.

 

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken seçimlerinize, ek malzeme taleplerinize ve başta çıtır soğan, çıtır tavuk ve çıtır peynir olmak üzere çeşitli Burger King® lezzetlerini siparişinize eklemenize bağlı olarak güncellenen fiyatı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.