Burger King® - Texas Smokehouse Burger® | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Texas Smokehouse Burger® şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Texas Smokehouse Burger®, Whopper® eti (dana), 4,5” ekmek, 2 dilim cheddar peyniri, füme kaburga et, barbekü sos, çıtır soğan
Texas Smokehouse Burger®
Texas Smokehouse Burger®
265,00 TL
1

Peynir

Peynir
2

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Burger King® denilince akla ilk gelenlerden biri Texas Smokehouse Burger®’dir. 4,5” ekmeğiyle eşsiz Burger King® lezzetini doya doya yaşama imkânı veren Texas Smokehouse Burger®; Whopper® dana eti, damaklarda lezzet şöleni yaşatan füme kaburga et, çıtır soğan, iki dilim cheddar peyniri ve barbekü sosun mükemmel birlikteliğinin ürünüdür.

 

Taze ve lezzetli malzemeler kullanılarak özenle hazırlanan, her öğünü bir ziyafet hâline getirmeyi başaran Burger King® Texas Smokehouse Burger®’i sipariş etmek için Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmeniz yeterli. Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken Burger King® Texas Smokehouse Burger®’inize malzeme ekleyebilir, farklı Burger King® lezzetlerini siparişinize dâhil edebilirsiniz.

Muhteşem lezzetiyle en çok tercih edilen Burger King® ürünlerinden biri olan Burger King® Texas Smokehouse Burger® standart sunumda 789,16 kaloridir. Yalnızca Burger King® Texas Smokehouse Burger® tüketmeniz ile Burger King® Texas Smokehouse Burger® Menü tercih etmeniz arasında, menünün içerisinde yer alan patates ve içecek boyutuna göre değişen bir kalori farkı olacaktır.

 

Burger King® Texas Smokehouse Burger® ya da Burger King® Texas Smokehouse Burger® Menü dışında öğününüze dâhil etmeyi istediğiniz diğer Burger King® lezzetlerinin kalorilerini Tıkla Gelsin®’deki kendi sayfalarında görüntüleyebilir, hazır olduğunuzda siparişinizi Tıkla Gelsin® üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

İçerisinde bulunan bol malzeme ve 4,51” ekmeği nedeniyle Burger King® Texas Smokehouse Burger®’i tüketmek size zor gibi görünebilir. Texas Smokehouse Burger®’inizi tutmaya çalışırken içindeki malzemelerin kayabileceğinden, sosların dışarı taşıp üzerinize damlayabileceğinden endişelenebilirsiniz. 

 

Burger King® Texas Smokehouse Burger® keyfini her adımda üst noktaya taşımayı hedefleyen Burger King®’in özel paketleme sistemi bu aşamada devreye girerek lezzet şöleninizin kesintiye uğramasını önler. Özel paketleme sistemi sayesinde size ulaşana kadar Burger King® Texas Smokehouse Burger®’inizin görünümü bozulmaz, içerisindeki malzemelerin yer değiştirmesi söz konusu olmaz. Siz de Burger King® Texas Smokehouse Burger®’inizi konforlu bir şekilde tutabilir, her lokmada taze ve lezzetli malzemelerden hazırlanmış burgerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Burger King®’in zengin ürün çeşitliliğini göz önünde bulundurduğumuzda Burger King® Texas Smokehouse Burger®’in yanında ne tüketileceğinin yalnızca sizin seçimlerinizle sınırlı olduğunu söyleyebiliriz. Texas Smokehouse Burger® başlı başına doyurucu bir öğün olarak tercih edilebileceği gibi yanında patates, içecek, çıtır soğan, çıtır peynir ya da çıtır tavuk gibi leziz eşlikçilere yer verilebilir.

 

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken Burger King® lezzetlerini inceleyebilir, Texas Smokehouse Burger® ya da Texas Smokehouse Burger®Menünüzle birlikte tüketmek istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

Burger King® Texas Smokehouse Burger®’in kalorisi gibi fiyatı da değişiklik gösterebilir. Standart bir Texas Smokehouse Burger® satın aldığınızda ödeyeceğiniz fiyat, burgerinizin içerisinde ek malzeme ya da yanında farklı ürünler tercih etmeniz durumunda değişiklik gösterebilir. Aynı şekilde Texas Smokehouse Burger® menü alırken burgerinize ek malzeme ister, patates ve/veya içeceğinizi büyük seçim yapar ya da Texas Smokehouse Burger® lezzetini çıtır soğan gibi farklı ürünlerle taçlandırmak isterseniz yine fiyatta değişiklik olacaktır.