Burger King® - Soğan Halkası (12'li) | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Soğan Halkası (12'li) şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Soğan Halkası (12'li)
Soğan Halkası (12'li)
Sos
55,00 TL
1

Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Halka şeklindeki beyaz soğan dilimlerinin yağda kızartılmasıyla hazırlanan Burger King® Soğan Halkası her öğünün en beğenilen eşlikçilerinden biridir. Çıtır lezzetiyle farklı damak tatlarına hitap etmeyi başaran Burger King® Soğan Halkası, yanında çeşitli Burger King® sosları ile başlı başına bir lezzet şöleni yaşatır. 

 

Canınız çıtır ve lezzetli bir atıştırmalık çekiyorsa ya da burgerler, King Delight® ürünler ve çeşitli Burger King® menüleri ile oluşturduğunuz öğününüzü daha da zenginleştirmek istiyorsanız Burger King® Soğan Halkası tam size göre. Bunun için tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmek, Burger King® Soğan Halkası ve diğer favori Burger King® lezzetlerini sipariş etmek.

Burger King® Soğan Halkası 8’li, 12’li ya da 16’lı olarak beğenilerinize sunulan çıtır bir lezzettir. 8’li Burger King® Soğan Halkası 258,91 kalori, 12’li Burger King® Soğan Halkası 388,37 kalori ve 16’lı Burger King® Soğan Halkası 499,97 kaloridir. Bu kalori değerleri herhangi bir sos, içecek ya da farklı bir Burger King® lezzeti olmadan yalnızca Burger King® Soğan Halkası tüketmeniz durumunda geçerlidir.

 

Burger King® Soğan Halkası’nı sos, içecek, patates kızartması, burger ve çeşitli Burger King® ürünleri ile birlikte tüketmeniz hâlinde öğününüzde aldığınız toplam kalori değeri artabilir.

Burger King® Soğan Halkası özel bir paket içerisinde servis edilir. Bu paket kızarmış çıtır Burger King® Soğan Halkası’nı kolayca tüketmenize yardımcı olur. Paketin içerisinden tek tek alıp her ısırışta muhteşem çıtır lezzetin tadını çıkarmayı tercih edebileceğiniz gibi paketten çıkarıp soslar ve diğer Burger King® lezzetlerinin yanına ekleyerek öğününüzü yalnızca damağınız için değil, gözleriniz için de bir ziyafet hâline getirebilirsiniz.

 

Burger King® Soğan Halkası’nın çıtır lezzetine erişebilmek için siz de Tıkla Gelsin®’i ziyaret edebilirsiniz. Yalnızca Burger King® Soğan Halkası sipariş edebileceğiniz gibi sos, içecek ve diğer Burger King® ürünleri ile öğününüzü zenginleştirebilirsiniz.

Burger King® Soğan Halkası’nı tek başına tüketmenin çok keyifli olduğunu biliyoruz. Peki siz acı sos, Buffalo sos, barbekü sos, hardal, ballı hardal, ketçap, mayonez, sarımsaklı mayonez ya da ranch sos ile Burger King® Soğan Halkası’nı tüketmeyi denediniz mi?

 

Damak tadına uygun soslarla tüketmek Burger King® Soğan Halkası’nın lezzetini daha baskın bir hâle getirebilir. Yine damak tadına uygun içecek, patates kızartması, burger ve diğer Burger King® lezzetlerinin Burger King® Soğan Halkası’nın yanında yer alması hem lezzetli hem de doyurucu bir öğünle yemek saatini iple çekilir hâle getirmenizi sağlar.

Burger King® Soğan Halkası 8’li, 12’li ya da 16’lı olarak sipariş edilebileceği için tercih ettiğiniz soğan halkası adetine bağlı olarak fiyat değişebilir. Ayrıca Burger King® Soğan Halkası’nın yanında sos tercih etmeniz durumunda fiyat farklılığı oluşabilir. Öğününüzü çıtır Burger King® Soğan Halkası’nın öncülüğünde kolay kolay aklınızdan çıkmayacak bir an hâline getirmek için içecek, patates ya da çeşitli Burger King® ürünlerini de sepetinize ekleyebilir, ödemeniz gereken fiyatı Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi verirken görüntüleyebilirsiniz.