Burger King® - Ranch Sos | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Ranch Sos şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Ranch Sos
Ranch Sos
6,00 TL
1

Sıkça Sorulan Sorular

Burger King® Ranch Sos, burgerler başta olmak üzere pek çok ürünün lezzetini artırmanın en pratik yolunu sunar. Mayonez, taze soğan ve çeşitli malzemelerin birleşiminden oluşan ranch sos, lezzetiyle en çok tercih edilen sosların başında gelir. Ranch sos salatalarda, burgerlerin içinde ve çıtır lezzetlerle birlikte kullanılabilir. Özellikle patates kızartması ve çıtır soğan ile harika bir uyum yakalayan ranch sos, birlikte tüketildiği ürünlerin lezzetini artırma konusunda iddialıdır.

 

Siz de öğünlerinizi benzersiz bir sosla taçlandırmak isterseniz Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken Burger King® Ranch Sos’u sepetinize ekleyebilir, tadına doyulmaz öğünlerin keyfini yaşayabilirsiniz.

Burger King® Ranch Sos 122,50 kaloridir. Ancak ranch sos tüketiminden ne kadar kalori alacağınız, sosu hangi ürünlerle birlikte tükettiğinize bağlı olarak değişiklik gösterir. Kendinize yalnızca çıtır soğan ya da patates kızartması ve ranch sos ile bir ziyafet çektiğinizde aldığınız kalori, yanında içecek ve burger gibi farklı ürünlerin de yer aldığı bir öğünden farklı olacaktır.

 

Öğünlerinizde aldığınız kaloriyi kontrol altında tutmak isterseniz ranch sos dâhil olmak üzere tüm Burger King® ürünlerinin kalorilerini inceleyebilir, daha sonra Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Burger King® Ranch Sos dökülmeyi önleyen özel bir ambalaj içerisinde yer alır. Ambalajını açtıktan sonra patates kızartmasını, çıtır soğan halkasını ya da çıtır tavukları ranch sosa batırıp tüketebilirsiniz. Dilerseniz ambalajı açtıktan sonra ranch sosu ürünlerin üzerine boşaltabilir ve bu şekilde tüketmeyi tercih edebilir dilerseniz farklı sosları da öğününüze ekleyerek bir lezzet şöleni yaşayabilirsiniz.

Burger King® Ranch Sos çok farklı yiyeceklerle birlikte tüketilmeye uygundur. Birbirinden lezzetli malzemelerden meydana gelen ranch sos genellikle patates kızartması ve çıtır soğan halkası ile birlikte tüketilir. Aynı zamanda çıtır tavuklar için de son derece leziz bir tamamlayıcı olan ranch sosun burgerlerle birlikte tüketilmesi de sık rastlanan bir durumdur. Kısacası ranch sosun yanında ne tüketebileceğiniz tamamen sizin damak zevkinize kalan bir durumdur.

Burger King® Ranch Sos fiyatı kaç adet sipariş verdiğinize, siparişinizde çıtır soğan halkası, çıtır tavuk, patates kızartması, içecek, burger ya da diğer ürünlerin bulunup bulunmamasına göre değişiklik gösterebilir. Farklı damak zevklerine hitap eden lezzetiyle en çok sevilen sos çeşitlerinden biri olan ranch sosun fiyatını Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi verirken görebilir, ayrıca siparişinizde yer verdiğiniz diğer ürünlerin fiyatlarını ve toplam fiyatı kontrol edebilirsiniz