Burger King® - Patates Kızartması (Büyük) | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Patates Kızartması (Büyük) şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Patates Kızartması (Büyük)
Patates Kızartması (Büyük)
x2 Sos
45,00 TL
1

Sos Seçimi

Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Gevrek bir şekilde kızarmış Burger King® Patates Kızartması hemen herkesin en severek tükettiği Burger King® lezzetlerinin başında gelir. Altın sarısı rengiyle göz, benzersiz çıtır lezzetiyle damak zevkinize hitap eden patates kızartması ile öğünlerinizden aldığınız keyfi siz de artırabilirsiniz. 

 

Burger King® Patates Kızartması’nın çıtır lezzetiyle ister gün içinde keyifli bir mola verecek ister öğününüzü eksiksiz hâle getirecek olun bunun için tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmek. Tıkla Gelsin® üzerinden dilediğiniz boy patates kızartmasını sipariş edebilir, yanına damak zevkinize uygun sosları ve diğer Burger King® ürünlerini ekleyebilirsiniz.

Burger King® Patates Kızartması farklı boy seçeneklerine sahip olduğu için kalori değeri hangi boy seçimi yapıldığına göre değişir. Küçük boy patates 213,59 kalori, orta boy patates 334,81 kalori, büyük boy patates 409,85 kalori, king boy patates 490,67 kalori, kova boy patates 704,26 kalori ve dev kutu boy patates 1050,61 kaloridir.

 

Seçilen boyun yanı sıra patates kızartmasının yanında sos, içecek ya da farklı Burger King® lezzetlerini tüketmeniz de alacağınız kalori miktarını değiştirebilen etkenlerdir. Sipariş verirken tercih ettiğiniz diğer Burger King® lezzetlerinin kaç kalori olduğunu Tıkla Gelsin®’de yer alan kendi sayfalarından kontrol edebilir, alacağınız toplam kalori miktarını hesaplayabilirsiniz.

Burger King® Patates Kızartması, dökülmeden bir arada durmasını ve kolayca taşınmasını sağlayan özel ambalajı içerisinde servis edilir. Ne zaman, nerede tüketiyor olduğunuza ve tercihlerinize bağlı olarak patates kızartmasını ambalajından çıkarmadan, tek tek alarak tüketebilirsiniz. Dilerseniz ambalajındaki patateslerin üzerine ketçap, mayonez ve diğer sosları dökebilirsiniz.

 

Farklı Burger King® ürünlerinin de yer aldığı öğünlerinizde ambalajından boşalttığınız patates kızartmasının üzerine sos dökebilir ya da patates kızartmasını soslara batırarak tüketebilirsiniz. Tüketme şekliniz ne olursa olsun aldığınız lezzetin hiç değişmediği Burger King® Patates Kızartması’nı Tıkla Gelsin® üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz.

Burger King® Patates Kızartması tek başına keyifli bir atıştırmalık, hatta seçilen boya bağlı olarak doyurucu bir öğün olabilir. Ancak pek çok kişi için patates kızartması yanında içecek olmadan olmaz. Tabii bir de ketçap, mayonez ve diğer soslar…

 

Siz de Tıkla Gelsin®’i ziyaret ederek patates kızartmasıyla birlikte damak tadınıza uygun içecekleri, sosları ve birbirinden lezzetli burgerleri siparişinize ekleyebilirsiniz.

Burger King® patates kızartmasının fiyatı seçiminizi hangi boy yaptığınıza, yanında içecek, sos ya da diğer Burger King® lezzetlerini sipariş edip etmediğinize göre değişebilir. Öğününüzü lezzetleriyle zenginleştirecek Burger King® ürünlerini sipariş verirken yaptığınız seçimler özelinde her bir ürünün fiyatını ve ödemeniz gereken toplam fiyatı görüntüleyebilir, siparişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.