Burger King® - King Sundae (Çikolata Soslu) | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti King Sundae (Çikolata Soslu) şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
King Sundae (Çikolata Soslu)
King Sundae (Çikolata Soslu)
55,00 TL
1

Sıkça Sorulan Sorular

Yılın her mevsimi keyifle tüketilen Burger King® Sundae tatlıya “Hayır,” diyemeyenlerin favorilerindendir. Sıcak havaların vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan sundae, kış aylarında da hafif bir tatlı seçeneği olarak sıklıkla tercih edilir. Yemek keyfini benzersiz bir tatlıyla taçlandırmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan sundae sayesinde gün içinde ansızın bastıran tatlı krizlerine de lezzetli bir çözüm bulabilirsiniz.

Burger King® Sundae kalorisi sade ya da soslu olarak tüketmeyi tercih etmenize göre değişebilir. Sade sundae 113,60 kalori, çikolatalı sundae 253,60 kalori, karamelli sundae 246,76 kalori, çilekli sundae 188,23 kalori ve böğürtlenli sundae 190,30 kaloridir. Sundae’nizi burger ya da farklı ürünlerin yer aldığı bir öğün üzerine ya da brownie gibi farklı tatlılar ile birlikte tüketiyorsanız alacağınız toplam kalori miktarında değişiklik olacaktır.

Burger King® Sundae dondurmanızı servis edildiği kabın içerisinden, beraberindeki kaşıkla birlikte kolayca tüketebilirsiniz. Farklı Burger King® tatlılarıyla birlikte tüketmek istediğiniz zaman sundae dondurmanızı kabının içerisinden alıp diğer tatlının yanına koyarak kesintisiz bir tatlı keyfi yaşayabilirsiniz. Siz de ister öğünlerinize tatlı bir final ister günün dilediğiniz anı yüzünüzde gülümsemeye neden olacak keyifli kaçamaklar yapmak için Tıkla Gelsin® üzerinden sundae ve diğer birbirinden lezzetli tatlı çeşitlerini sipariş edebilirsiniz.

Burger King® Sundae sade yani vanilyalı olarak tüketilebileceği gibi çikolata soslu, böğürtlen soslu, karamel soslu ve çilek soslu olarak da tercih edilebilecek lezzetli bir tatlıdır. Sundae dondurmanızı vanilyalı ya da soslu olarak tek başına tüketmenin yanı sıra elmalı tatlı, vişneli tatlı, çikolatalı sufle ya da brownie gibi tatlılarla birlikte lezzet şöleninin bir parçası hâline getirebilirsiniz.

Burger King® Sundae fiyatı sade ya da soslu seçim yapmanıza göre değişiklik gösterebilir. Sundae keyfinizi Burger King® ürünleriyle lezzeti katlanan bir öğün üzerine yaşamak ister ve siparişinizde burger, içecek, çıtır lezzetler ve diğer ürünlere yer verirseniz ödemeniz gereken fiyat farklı olacaktır. Tıkla Gelsin® üzerinden siparişlerinizi verirken, seçtiğiniz ürünlerin fiyatlarını hem ayrı ayrı hem de toplam olarak görüntülemeniz mümkündür.