Burger King® - Double Whopper® | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Double Whopper® şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Whopper® eti (dana), 5'' ekmek, turşu, ketçap, mayonez, göbek salata, domates, soğan
Double Whopper®
Double Whopper®
300,00 TL
1

Peynir

Peynir
0

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

5” büyük boy susamlı sandviç ekmeğinin içerisinde yer alan iki adet Whopper® etinin yanı sıra çıtır salatalık turşusu, doğranmış marul, taze domates, özenle dilimlenmiş soğan, ketçap ve mayonez ile Burger King® Double Whopper® son derece doyurucu ve lezzetli bir öğün için en çok tercih edilen Burger King® lezzetlerindendir. 

 

Siz de klasik Whopper® lezzetini ikiye katlamak isteyenlerdenseniz Burger King® Double Whopper® tam size göre. Burger King® Double Whopper®’ın tek başına ya da menü olarak öğünlerinizi unutulmaz kılması için Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Hepsi birbirinden lezzetli ve taze, bol malzemelerle hazırlanan Burger King® Double Whopper®, standart sunumuyla tüketildiğinde 903,47 kaloridir. Burger King® Double Whopper®’ınızın içerisine ek malzeme ya da sos isterseniz kalori miktarı değişebilir. 

 

Ayrıca öğününüzde Burger King® Double Whopper®’ı tek başına ya da menü olarak tercih etmeniz, menü seçiminizde patates ve içeceğinizin büyük boy olması ya da öğününüze diğer Burger King® lezzetleri arasından damak tadınıza uygun eşlikçileri dâhil etmeniz durumunda alacağınız kalori farklılık gösterebilir. Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken Burger King® lezzetlerinin kalorilerini kendi sayfalarından kontrol ederek öğünlerinizde alacağınız kalorileri kontrol altında tutabilirsiniz.

Burger King® Double Whopper®’ı iki yanından, bastırmadan ancak içindeki malzemeler dökülmeyecek şekilde sıkıca tutarak yemenin tadına doyum olmaz. Eğer içindeki soslar damlar, malzemeler dökülür diye endişeleniyorsanız buna hiç gerek yok. Burger King® yemek keyfinizin kesintiye uğramaması için bunu sizler için düşündü ve özel paketleme sistemini geliştirdi.

 

Burger King® Double Whopper® ve diğer tüm burgerler özel bir paketleme sonrası sizlere ulaştırılır. Bu aynı zamanda siparişiniz size gelene kadar görünümünün bozulmayacağı, malzemelerin kayması ya da yer değiştirmesi gibi sorunlar yaşanmayacağı anlamına gelir. Siz de Burger King® Double Whopper®’iıoluşturan birbirinden lezzetli katmanlar korunarak Tıkla Gelsin® tarafından ulaştırılan siparişinizi keyifle tüketebilirsiniz.

Burger King® Double Whopper® tek başına doyurucu ve lezzetli bir öğün oluştursa da kabul etmek gerekiyor ki patates ve içecekle birlikte tüketmenin keyfi bir başka. Siz de damak zevkinize ve açlık derecenize bağlı olarak farklı boylarda patates ve içecek ile öğününüzü zenginleştirebilirsiniz.

 

Burger King®’in geniş ürün yelpazesi arasından Burger King® Double Whopper®’ın yanında tüketmek için seçebileceğiniz lezzetler elbette yalnızca patates ve içecek ile sınırlı değil. Çıtır soğan halkası, çıtır tavuk, çıtır peynir… En sevdiğiniz Burger King® çıtır lezzetlerini Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken öğününüze dahil etmeyi unutmayın.

Burger King® Double Whopper® fiyatı sipariş verirken yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterebilir. Yalnızca Burger King® Double Whopper® sipariş etmeniz ya da Burger King® Double Whopper® Menü istemeniz durumunda ödeyeceğiniz fiyat farklı olacaktır. Gerek tek burger gerek menü seçiminizde Burger Kin®g Double Whopper®’ınızın standart olması ya da burgerinizin içerisinde ek malzeme ve/veya sos olmasını talep etmeniz durumunda fiyat değişikliği olabilir.

 

Burger King® Double Whopper® menü satın alımlarınızda patates ve içecek seçimlerinizi büyük boy yapmanız ve/veya Burger King® çıtır lezzetlerden dilediğinizi öğününüze dâhil etmeniz de Burger King® Double Whopper® fiyatını etkileyen faktörler arasında sıralanabilir.