Burger King® - Chicken Tenders® (6'lı) | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Chicken Tenders® (6'lı) şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Chicken Tenders® (6'lı)
Chicken Tenders® (6'lı)
Sos
65,00 TL
1

Sos Seçimi

Sıkça Sorulan Sorular

Tavuk etinin gönüllerde taht kuran hâli Burger King® Chicken Tenders® farklı damak tatlarına sahip kişilerin severek tükettiği, en çok beğenilen Burger King® lezzetlerinden biridir. Beyaz tavuk etinin özel harcıyla nar gibi kızarması sonucu elde edilen Chicken Tenders®, çıtırlığıyla lezzet düşkünlerini kendine hayran bırakır.

 

Tavuk etinin lezzetini artıran özel harcı Chicken Tenders®’a hoş bir çıtırlık verirken tam kıvamında gerçekleştirilen kızartma işlemi Chicken Tenders®’ın dışının çıtırlığına karşın içinin yumuşacık olmasını sağlar. Taze tavuk etinin benzersiz çıtırlığıyla öğünlerinizi daha lezzetli ve doyurucu bir hâle getirmek isterseniz siz de Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi verebilir, bu eşsiz lezzetin tadına hemen varabilirsiniz.

Burger King® Chicken Tenders® 6’lı ve 9’lu seçeneklerle lezzet tutkunlarının beğenisine sunulur. 6’lı Burger King® Chicken Tenders® 237,12 kalori iken 9’lu Burger King® Chicken Tenders® 355,68 kaloridir. Kalori değerleri standart sunumlarda sabit olmakla birlikte Chicken Tenders®’ınızı soslar, içecek, patates, burger ya da diğer çıtır lezzetlerle tüketmeyi tercih ederseniz alacağınız kalori miktarı değişecek, seçtiğiniz soslara ve ürünlere göre bir artış söz konusu olacaktır. 

 

Öğünlerinizde aldığınız kalori miktarını kontrol altında tutmak için, yaptığınız boy seçimlerine göre meydana gelen farklılıklar da dâhil olmak üzere Burger King® ürünlerinin kaç kalori olduğunu Tıkla Gelsin®’de inceleyebilir, seçtiğiniz ürünlerin siparişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Burger King® Chicken Tenders®, dökülmesini önleyen ve taşınmasını kolaylaştıran özel bir paketleme sistemiyle servis edilir. Parçalar hâlindeki Chicken Tenders®, paketinin içerisinden tek tek alınıp ya da paketinden boşaltılarak, hatta damak zevkine uygun soslarla karıştırılarak tüketilebilir.

 

Öğünlerinizde kesintisiz bir yemek keyfi yaşamak için Tıkla Gelsin®’den ister 6’lı ister 9’lu Chicken Tenders® siparişi verebilir, ayrıca siparişinize hepsi birbirinden lezzetli farklı Burger King® ürünlerini de dâhil edebilirsiniz.

Taze tavuk etinin lezzetini özel harcıyla en üst noktaya taşıyarak en sevilen çıtır lezzetlerden biri olan Burger King® Chicken Tenders® tek başına tüketilebilir. Lezzetini katlamak isterseniz Chicken Tenders®’ı farklı soslarla birlikte tüketebileceğiniz gibi yanında patates ve içecek de tercih edebilirsiniz. Farklı malzemelerin leziz birlikteliğinin ürünü burgerler de Chicken Tenders®’larınız ile harika bir öğünün parçası hâline gelebilir.

 

Burger King® Chicken Tenders® ve sos, patates, içecek ya da burgerler ile öğününüzü zenginleştirmek, hatta üzerine bir de tatlı ziyafeti çekmek için tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmek. Tıkla Gelsin® üzerinden dilediğiniz ürünleri seçebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde tamamladığınız siparişiniz adresinize ulaştığında Burger King® sayesinde öğününüzü bir lezzet şöleni hâline getirmenin keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Burger King® Chicken Tenders® fiyatı 6’lı ya da 9’lu seçim yapmanıza göre değişiklik gösterebilir. Yanında sos, patates, içecek, burger ya da farklı bir çıtır lezzet tercih etmeniz Burger King® Chicken Tenders® fiyatını değiştiren diğer etkenlerdir. 

 

Tıkla Gelsin® üzerinden siparişinizi verirken öğününüzde yer almasını istediğiniz tüm ürünlerin fiyatını boy ve ek malzeme tercihlerinize göre görüntüleyebildiğiniz gibi siparişinizi tamamlamadan önce ödemeniz gereken toplam fiyatı da kontrol edebilirsiniz.