Burger King® - Cheeseburger | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Cheeseburger şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Hamburger eti (dana), 3,75'' ekmek, 1 dilim peynir, turşu, hardal, ketçap
Cheeseburger
Cheeseburger
140,00 TL
1

Peynir

Peynir
1

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Tadına doyamayacağınız hamburger eti ve 3,75” küçük boy susamlı sandviç ekmeğini cheddar peyniri, salatalık turşusu, hardal ve ketçapla buluşturan Burger King® Cheeseburger, öğünleri lezzetli hâle getirmenin en iyi yollarından biridir. Her ısırıkta aynı eşsiz tadı aldığınız birbirinden lezzetli ve taze malzemeleri sayesinde Burger King® Cheeseburger yemek saatlerini iple çekmenizi sağlar.

 

Siz de Burger King® Cheeseburger lezzetiyle hızlı ve kolay bir şekilde buluşmak için vakit kaybetmeden Tıkla Gelsin®’i ziyaret edin. Tıkla Gelsin® üzerinden Burger King® Cheeseburger’i tek başına ya da menü olarak sipariş edebilir, dilerseniz farklı Burger King® lezzetleriyle öğününüzü zenginleştirebilirsiniz.

Standart bir Burger King® Cheeseburger 313,09 kaloridir. “Ben Cheeseburger’imi daha bol malzemeli severim!” diyorsanız Cheeseburger’inizin içerisine ek malzeme ve sos isteyebilirsiniz. Tabii bu durumda Cheeseburger’in kalorisinin artacağını unutmayın. Burger King® Cheeseburger tek başına keyifle tüketilen lezzetli bir öğün olsa da yanına patates ve içecek ya da diğer Burger King® lezzetlerini dâhil edebilir, hatta elmalı tatlı ya da bir başka tatlıyla öğününüzü taçlandırabilirsiniz.

 

Damak zevkinize uygun olarak Burger King® Cheeseburger’le birlikte tükettiğiniz her ürün aldığınız kalori miktarını değiştirecektir. Tüm Burger King® ürünlerinin kalori değerlerini Tıkla Gelsin®’de yer alan kendi sayfalarından kontrol ederek sipariş sırasında öğününüzün kalori dengesini ayarlayabilirsiniz.

Burger King® Cheeseburger tüketmenin en keyifli yolu, cheeseburgerinizi iki elinizle çok sıkı olmayacak ancak tüm malzemelerin yerinde durmasını sağlayacak şekilde tutarak yemektir. Burger King® Cheeseburger’in özel paketleme sistemi bu sırada en büyük yardımcınız olarak cheeseburgerinizin içindeki malzemelerin dökülmesini ve/veya sosların dışarı akmasını önler. 

 

Özel paketleme sisteminin sağladığı diğer bir avantaj, Tıkla Gelsin® üzerinden verdiğiniz sipariş size ulaşana kadar içerisindeki malzemelerin yer değiştirmesi ve sosun akması gibi cheeseburgerinizin görünümünü ve yemek zevkinizi bozabilecek durumları engellemesidir. Burger King® Cheeseburger’iniz size ulaştığında malzemelerin dökülmesi, sosların damlaması riski olmadan hem damağınıza hem de gözünüze hitap eden bir lezzet şöleni yaşayabilirsiniz.

Burger King® Cheeseburger’i tek başına tüketmek sizin için çok keyifli ve doyurucu bir öğün olabilse de patates ve içecek ile bu lezzeti katlamayı kim istemez ki? Bizimle aynı fikirde olan pek çok kişi Burger King® Cheeseburger’ini patates ve içecek ile tüketmeyi seviyor, Burger King® Cheeseburger menü satın almayı tercih ediyor.

 

Yalnızca patates ve içecek ile sınırlı kalmak istemezseniz çıtır soğan halkası, çıtır peynir ve çıtır tavuk gibi lezzetli eşlikçileri öğününüze dâhil edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin®’i ziyaret etmek ve dilediğiniz Burger King® ürünlerinin siparişini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde tamamlamak.

Standart olarak sunulan Burger King® Cheeseburger’in sabit bir fiyatı olmakla birlikte sizin Cheeseburger’inizi nasıl tüketmek istediğinize bağlı yapacağınız tercihler fiyat değişikliğine neden olabilir. Burger King® Cheeseburger’i tek başına satın aldığınızda içerisine ek malzeme ve sos dâhil etmeniz fiyatı değiştirebilirken Burger King® Cheeseburger menü satın aldığınız durumlarda ek malzeme ve sosun yanı sıra patates ve içeceklerinizi büyük boy tercih etmeniz de fiyatı etkileyebilir.

 

Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken Burger King® Cheeseburger’in ya da Burger King® Cheeseburger’inizin yanı sıra satın almak istediğiniz farklı lezzetlerin fiyatını görebilir, siparişinizi kolayca tamamayabilirsiniz.