Burger King® - Buffalo Sos | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Buffalo Sos şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Buffalo Sos
Buffalo
6,00 TL
1

Sıkça Sorulan Sorular

Buffalo sos başta çıtır soğan halkası, çıtır tavuk ve patates olmak üzere pek çok Burger King® ürünü için en lezzetli tamamlayıcılardan biridir. Her öğününüzü ziyafete çevirmenizi sağlayan bir sos seçeneği olan buffalo sosun içerisinde yer alan malzemelerin benzersiz uyumu en çok sevilen soslardan biri olmasını sağlar. Siz de öğünlerinizi buffalo sos lezzetiyle benzersiz kılmak için Tıkla Gelsin® üzerinden verdiğiniz siparişlerinize buffalo sos ekleyebilirsiniz.

Burger King® Buffalo Sos 70 kaloridir. Ancak bu, sosun bir adedinde bulunan kalori miktarıdır. Birden fazla buffalo sos tüketir ya da yanında farklı soslara yer verirseniz alacağınız kalori miktarı değişebilir. Ayrıca buffalo sosla birlikte çıtır soğan, çıtır tavuk, patates ya da burger gibi birbirinden lezzetli Burger King® ürünlerinden hangilerini tüketmeyi tercih ettiğiniz de öğününüzde alacağınız kalori miktarını etkiler.

Burger King® Buffalo Sos’u tüketmek için öncelikle özel ambalajını açmalısınız. Daha sonra tercihinize göre çıtır tavuk, çıtır soğan halkası ve patatesinizi sosunuza batırarak tüketebilir ya da sosunuzu ürünlerinizin üzerine döküp karıştırabilir, muhteşem Burger King® lezzetlerinin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Beğenilerinize göre farklı sosları da ekleyerek öğününüzde lezzet çeşitliliği sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Tıkla Gelsin® üzerinden siparişlerinizi verirken seçtiğiniz Burger King® ürünlerinin yanına buffalo sos ve damak tadınıza uygun diğer sos çeşitlerini eklemek, sonrasında sizi bekleyen lezzet şöleninin keyfini çıkarmak.

Burger King® Buffalo Sos özellikle çıtır tavuk, çıtır soğan ve patates için harika bir tamamlayıcı sos çeşididir. Aromatik lezzeti ve benzersiz tadı sayesinde buffalo sos pek çok farklı yiyeceğin yanında harika bir eşlikçi olduğundan buffalo sosla birlikte öğününüzde hangi ürünlere yer vereceğinizin tamamen sizin damak tadınıza ve o günkü seçimlerinize bağlı olduğu söylenebilir.

Burger King® Buffalo Sos tek bir adet üzerinden fiyatlandırılır. Kaç adet buffalo sos sipariş ettiğinize ve buffalo sosun yanı sıra hangi soslar, içecekler, çıtır lezzetler ya da burgerleri tercih ettiğinize bağlı olarak ödemeniz gereken toplam miktar belirlenir. Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken sos adedini, seçtiğiniz içeceklerin boyunu ve burgerlerinizde istediğiniz ek malzemeleri seçebilir, bu sayede damak tadınıza uygun bir öğünün keyfini çıkarabilirsiniz.