Burger King® - Bkool® Çikolata Parçacıklı | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti Bkool® Çikolata Parçacıklı şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Bkool® Çikolata Parçacıklı
Bkool® Çikolata Parçacıklı
60,00 TL
1

Sıkça Sorulan Sorular

Burger King® Bkool®, yoğun geçen bir günün ortasında kısa bir tatlı molası vermeyi ya da doyurucu bir öğünü hafif ve lezzeti bir tatlıyla tamamlamayı isteyenler için harika bir seçimdir. Dondurma lezzetini üst noktaya taşıyan ve böğürtlen sosu, çikolata parçacıkları ve renkli çikolata drajeleri eklenerek hazırlanan bir karışım olan Bkool® farklı damak zevklerine hitap etmeyi başarıyor.

Burger King® Bkool®, içerisine farklı malzemeler eklenerek hazırlanabilir. Bu nedenle içerisinde bulunan malzemelere göre Bkool®’un kalorisi değişebilir. Renkli drajeli Bkool® 393,24 kalori, çikolata parçacıklı Bkool® 344,63 kalori ve böğürtlenli Bkool® 270,55 kaloridir. Burger King® Bkool®’un yanında elmalı tatlı ya da farklı bir Burger King® lezzeti tüketilmesi tercih edilen durumlarda alınacak kalori miktarında bir artış olabilir.

Özel bir kap içerisinde servis edilen Burger King® Bkool®’u tüketmenin en sık tercih edilen yolu, özel kaşığı ile kap içerisinden yemektir. Bkool®’un yanında farklı bir tatlının da yer aldığı durumlarda Bkool® diğer tatlının yanına eklenebilir, böylece birbirini tamamlayan iki lezzetin bir arada tüketilmesini sağlayan benzersiz bir tatlı keyfine erişmek mümkün olabilir.

Renkli draje, çikolata parçacıkları ya da böğürtlenli malzemeleriyle en beğenilen Burger King® lezzetlerinden biri olan Bkool®, tek başına keyifli bir tatlı ziyafeti çekmenizi sağlar. Sade dondurmanın lezzetini artıran ek malzemeleriyle her mevsim tüketilebilir. Bkool®, damak zevkinize bağlı olarak brownie ya da elmalı tatlı gibi farklı Burger King® lezzetleriyle birlikte de tercih edilebilir.

Burger King® Bkool®’un standart sunumda uygulanan sabit bir fiyatı vardır. Tıkla Gelsin® üzerinden Bkool®’un yanı sıra başka bir tatlı, burger, içecek, çıtır lezzet ya da farklı bir Burger King® ürünü sipariş ettiğiniz durumlardaysa hem sipariş ettiğiniz her bir ürünün kendi fiyatını hem de ödemeniz gereken toplam fiyatı görüntüleyebilirsiniz. Ardından sipariş işleminizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.