Burger King® - BK Steakhouse Burger® | Tıkla Gelsin

Burger King® eşsiz lezzeti BK Steakhouse Burger® şimdi Tıklagelsin'de sende hemen sipariş ver yemeğin anında kapında olsun.
Baharatlı Steak Köftesi, 4,5'' ekmek, mayonez, domates, göbek salata, 2 dilim peynir, özel steak sos, çıtır soğan
BK Steakhouse Burger®
BK Steakhouse Burger®
230,00 TL
1

Peynir

Peynir
2

Garnitür

Ekstra Garnitür

Sıkça Sorulan Sorular

Burger King® lezzetlerinden vazgeçemeyenlerin en keyifle tükettiği Burger King® ürünlerinden biri BK Steakhouse Burger®’dir. 4,5” ekmeği ve baharatlı steak köftesi ile lezzetini katlayan BK Steakhouse Burger®’in diğer malzemeleri taze domates, iki dilim peynir, çıtır soğan, göbek salata, mayonez ve özel steak sostur.

 

Alevde ızgara edilmiş %100 dana etinden, baharatlı steak köftesinin ve diğer malzemelerin tadını doyasıya çıkarmak oldukça büyük boyutlara sahip BK Steakhouse Burger® ile mümkün. Doyuruculuğu ve damaklarda bıraktığı lezzetle ayrı bir hayran kitlesine sahip olan BK Steakhouse Burger®’i hemen şimdi Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Bilenler bilir, BK Steakhouse Burger®’in tadına bir kere bakınca sonraki buluşmalar iple çekilir. Tadına doyamadığınız BK Steakhouse Burger® kaç kalori merak ediyorsanız size şunu söyleyebiliriz: Standart bir BK Steakhouse Burger® 815, 94 kaloridir. Ancak BK Steakhouse Burger® lezzetini daha da artırmak ve BK Steakhouse Burger®’inizin içerisine ek malzeme ve/veya sos koyulmasını isterseniz BK Steakhouse Burger® tükettiğiniz öğünlerde aldığınız kalori miktarı değişebilir. 

 

BK Steakhouse Burger® ile keyfi katlanan öğünlerde aldığınız kaloriyi etkileyen diğer bir faktör içecek, patates kızartması ya da diğer Burger King® lezzetlerini de öğününüze dâhil edip etmediğinizdir. BK Steakhouse Burger®’inizi nasıl istediğinizi ve yanında diğer hangi yiyecek, içecekleri tercih ettiğinizi seçip Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verirken sepetinizdeki lezzetlerin toplam kalorisini kendi sayfalarındaki bilgilerden kalori miktarını öğrenerek hesaplayabilirsiniz.

Nefis lezzetiyle baş döndüren BK Steakhouse Burger®’in dâhil olduğu her öğün bir lezzet şölenidir. Burger King®, ürünlerin hazırlanışından paketlenmesine kadar tüm süreçte müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımayı hedefler. Bu kapsamda BK Steakhouse Burger® ve diğer ürünlerinin tüketimini kolaylaştıracak özel bir ambalajlama yapar.

 

Yapılan ambalajlama sayesinde BK Steakhouse Burger® içerisindeki malzemelerin kayması, yerlerinin değişmesi söz konusu olmaz ve BK Steakhouse Burger®’inizin size ulaştığında damağınız kadar göz zevkinize de hitap eder. Ambalajı aynı zamanda BK Steakhouse Burger®’, son derece konforlu bir şekilde tutarak keyifle tüketmeyi sağlar.

BK Steakhouse Burger®’i tercihinize göre tek başına, yanında patates kızartması ve içecekle menü olarak ya da diğer Burger King® lezzetleriyle birlikte tüketebilirsiniz. 4,5” ekmeği ve özel steak köftesiyle hem doyurucu hem de çok lezzetli olan BK Steakhouse Burger® aynı zamanda çıtır soğan halkası, çıtır peynir ve/veya çıtır tavuk parçaları ile birlikte tüketildiğinde unutamayacağınız bir lezzet şöleni yaşamanızı sağlar.

 

Tıkla Gelsin® üzerinden BK Steakhouse Burger® siparişi verirken burgerinize malzeme ve sos ekleyebileceğiniz gibi Burger King® çıtır lezzetler ile öğününüzü zenginleştirebilir, tatlılar arasından damak tadınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

BK Steakhouse Burger® fiyatları tercihlerinize göre değişiklik gösterebilir. BK Steakhouse Burger®’in standart seçim için belirlenmiş olan fiyatı yalnızca BK Steakhouse Burger® ya da BK Steakhouse Burger® Menü sipariş edilmesi durumunda sabittir. BK Steakhouse Burger®’in içerisine ek malzeme ve sos konulmasının istenmesi, BK Steakhouse Burger® Menü alırken içecek ve patates kızartmasında büyük seçim yapılması gibi durumlarda fiyat farklı olabilir.

 

Tıkla Gelsin® üzerinden BK Steakhouse Burger® siparişi verirken tercihlerinizi yaptıktan ve öğününüzü benzersiz kılacak Burger King® lezzetlerini ekledikten sonra ödemeniz gereken fiyatı görüntüleyebilir, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.